Praca

Allegro otworzy pięć nowych biur. Grupa planuje zatrudnić łącznie 1500 osób

allegro praca rekrutacja oferty

Allegro otworzy pięć nowych biur: w Katowicach, Łodzi, Gdańsku, Lublinie oraz Wrocławiu.

Grupa planuje w 2021 roku zatrudnić łącznie 1.500 osób, w tym kilkuset pracowników, którzy dołączą do niej już w nowych lokalizacjach – podało Allegro w komunikacie prasowym.

Największy nacisk położono na rekrutacje w obszarze technologii. Allegro poszukuje m.in. software developerów, product managerów, analityków danych.

„Technologia od samego początku jest sercem wszystkiego, co robimy w Allegro. Mamy jeden z największych zespołów technologicznych w tej części Europy, w którym tworzymy rozwiązania stające się rynkowym benchmarkiem. Wszystkie tworzone przez nas produkty powstają lokalnie. Dzięki temu nasi pracownicy mogą na co dzień mierzyć się z wieloma niesamowitymi wyzwaniami technologicznymi i mieć bezpośredni wpływ na kształt platformy. Ponadto, tworząc produkty i usługi, zawsze stawiamy na wolność w poszukiwaniu rozwiązań i nieograniczony dostęp do potrzebnej technologii, a gdy taka nie jest jeszcze dostępna, projektujemy i budujemy ją sami” – powiedział cytowany w komunikacie Marcin Mazurek, acting Chief Technology Officer w Allegro.

Do tej pory Allegro pracowało w sześciu lokalizacjach – biurach w Warszawie, Krakowie, Toruniu, Poznaniu oraz centrach logistycznych w Błoniu i podwarszawskim Adamowie.

(PAP Biznes)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

To Top