Biznes

Biurowiec Urbi Ferro w Stalowej Woli niebawem zostanie oddany do użytku

stalowa wola nowy biurowiec urbi ferro

Biurowiec/Stalowa Wola. W Stalowej Woli w rejonie ulic Okulickiego i Floriańskiej dobiega końca budowa biurowca Urbi Ferro.

Trzykondygnacyjny obiekt oferuje nie tylko przestrzenie biurowe na piętrach, ale także lokale handlowo-usługowe na parterze.

Biurowiec Urbi Ferro będzie miał 5 tys. mkw powierzchni użytkowej. Na parterze budynku mieścić się będzie część handlowo-usługowa. Natomiast na wyższych kondygnacjach będą dostępne powierzchnie biurowe.

Zgodnie z założeniem mają to być przestrzenie dla większych firm lokujących tam swoje siedziby, jak i mniejszych najemców, którzy szukają kilkudziesięciometrowych biur.

Budynek jest wyskalowany pod kątem funkcjonowania w Stalowej Woli, jak również spełniający optymalne standardy zrównoważonego budownictwa dostosowane do certyfikacji BREEAM.

Dodatkowo dla inwestycji przewidziano 133 miejsca parkingowe w garażu podziemnym i na powierzchni wraz ze stanowiskami do ładowania samochodów elektrycznych.

Biurowiec Urbi Ferro powstaje w ramach Programu Fabryka. Inwestorem jest ARP S.A.

Agencja Rozwoju Przemysłu, tworząc założenia programu chciała poprzez budowę wysokiej klasy powierzchni biurowych, pobudzać potencjał średnich miast.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top