Kolbuszowa. W skansenie w Kolbuszowej trwają przygotowania do realizacji drugiego sezonu serialu Netflixa „1670”.
Turyści i mieszkańcy mogą zobaczyć zabudowania serialowej Adamczychy, m.in. dwór głównego bohatera i karczmę u Żyda. Na potrzeby drugiego sezonu pojawiają się również nowe konstrukcje.
Rozpoczęcie zdjęć zaplanowane jest na lipiec i wtedy zwiedzanie tej części skansenu będzie ograniczone.
Kamed Studio zaprasza do udziału w castingu do drugiego sezonu serialu „1670”.
Poszukiwane są osoby w każdym wieku z Kolbuszowej i okolic. Wymogiem udziału w produkcji jest naturalny wygląd oraz brak tatuaży w widocznych miejscach (zdjęcia kręcone będą latem, więc całe ręce, ramiona, łydki również będą widoczne).
Pierwszym etapem castingu jest wypełnienie formularza dostępnego pod linkiem: https://forms.gle/naNHbDueCMk4X5bJ9.
W kolejnym etapie organizatorzy zaproszą na casting stacjonarny, który obędzie się w Hotelu Stylowa Kolbuszowa w dniach 15 i 16 maja 2024 r. (środa i czwartek).