Biznes

Deweloper magazynowy LCube zrealizuje swój pierwszy projekt w podrzeszowskiej Jasionce

lcube magazyn rzeszów jasionka

Deweloper magazynowy LCube zrealizuje swój pierwszy projekt w podrzeszowskiej Jasionce, podała spółka.

LCube, na czele którego stanęli Adrian Biesaga i Michał Stachura, ma być odpowiedzią na coraz lepiej zdefiniowane potrzeby najemców i inwestorów na rynku powierzchni komercyjnej.

„Jesteśmy obecni na rynku magazynów od lat, podczas których zdobywaliśmy bezcenne doświadczenie i obserwowaliśmy jak ten rynek ewoluuje. Zeszły rok oraz zmiany, które przyspieszyła pandemia, przyniosły przełomowy moment, w którym dojrzeliśmy do decyzji, że czas na nowe wyzwania. Rozpoczęliśmy przygotowania do własnego projektu deweloperskiego. Pierwszą inwestycją LCube jest park przemysłowo-magazynowy, który powstaje w podrzeszowskiej Jasionce. W pierwszym etapie dostarczymy 5,7 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej klasy A, która będzie dostępna pod koniec III kwartału br. Rozpoczęliśmy już komercjalizację tej inwestycji. Liczymy na duże zainteresowanie najemców, co umożliwi uruchomieniem drugiego etapu o powierzchni ok. 19 tys. m2” – powiedział członek zarządu, head of development Adrian Biesaga, cytowany w komunikacie.

„LCube oferuje kompleksowe rozwiązania – wybór lokalizacji dla inwestycji, współpracę z architektami i wykonawcami. Realizujemy zarówno inwestycje typu BTS (build to suit), jak i BTO (build to own), a także bardziej standardowe projekty dostosowane do potrzeb najemców” – dodał członek zarządu, head of finance Michał Stachura.

Obszar, w którym spółka planuje wyróżniać się na rynku to sposób budowania oferty dla najemców. Firmę charakteryzuje głębokie zrozumienie ich potrzeb i wykorzystanie tej wiedzy do projektowania unikalnych i dopasowanych rozwiązań, podkreślono.

(ISBnews)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top