Poradnik

Drukarki do etykiet Zebra i ich szerokie zastosowanie

drukarka etykieta firma

Drukowanie etykiet to pozornie prosta i nieskomplikowana procedura. Jak jednak pokazuje praktyka, odgrywa olbrzymią rolę w wielu przedsiębiorstwach działających w całkowicie odmiennych branżach. Szybkie i sprawne drukowanie daleko ułatwia i przyspiesza pracę, co bezpośrednio przekłada się na obroty danej firmy. Naturalnie więc pojawiają się pytania, czym charakteryzują się wysokiej jakości drukarki etykiet. Odpowiedzi udzieli renomowana marka Zebra…

Etykiety samoprzylepne służą do oznaczania różnego rodzaju produktów. Wykonują więc pracę niezbędną do prawidłowego funkcjonowania nie tylko niezliczenie wielu przedsiębiorstw, ale i całego światowego rynku. Etykiety obecne są w handlu detalicznym i hurtowym, transporcie (także międzynarodowym i tym finalnym, np. kurierem do konsumenta), szeroko pojętym magazynowaniu, ale również w specjalistycznych branżach jak chociażby służba zdrowia. Co za tym idzie, każda pojedyncza drukarka etykiet powinna charakteryzować się niezawodnością i najwyższą jakością druku.

Wydajne drukarki etykiet dla firm

W pierwszej kolejności musimy zdać sobie sprawę z faktu, że drukarki do etykiet zebra nie są urządzeniami jednolitymi. Znajdziemy modele dedykowane do pracy w różnych warunkach, w tym drukarki przemysłowe i półprzemysłowe (działające na masową skalę), mniejszych rozmiarów drukarki do biura, ale także zminiaturyzowane dla pracowników terenowych. Niezależnie, na jaki rodzaj drukarki Zebra się zdecydujemy, zawsze otrzymamy sprzęt charakteryzujący się wydajnością, wytrzymałością oraz wysoką jakością druku (rozdzielczość w zależności od drukarki etykiet wynosi od 203 do 600 dpi). Co więcej, bez najmniejszych problemów mogą zająć się drukowaniem innych dokumentów sprzedażowych, np. biletów, paragonów czy samych kodów kreskowych.

Drukarki etykiet Zebra – nieograniczone możliwości

Każda pojedyncza drukarka etykiet Zebra jest urządzeniem przygotowywanym z myślą o specjalistycznym i precyzyjnym działaniu. Producent ten dokłada wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Co jednak istotne, zakup tego typu drukarki nie wiąże się z koniecznością poniesienia wygórowanych kosztów – wręcz przeciwnie! Ten innowacyjny, wydajny i niedrogi w utrzymaniu sprzęt (akcesoria eksploatacyjne otrzymamy od ręki) dostępny jest w korzystnych cenach. Lecz pamiętajmy, że składają się na nią liczne parametry drukarki do etykiet. Na ostateczną wartość urządzenia wpływ mają między innymi: jego wielkość, maksymalna szerokość druku oraz maksymalna długość druku, szybkość pracy i technologia druku (termotransferowa lub termiczna).

Nowoczesna technologia w codziennym użytku

Drukarka do etykiet Zebra jest sprzętem niezwykle prostym, intuicyjnym. Z jego obsługą poradzi sobie każdy, nawet początkujący pracownik nieposiadający specjalistycznej wiedzy informatycznej. Na wyświetlaczu (wyposażono w nie większość modeli) znajdzie wszystkie niezbędne dla siebie informacje, a także zmieni konfiguracje i rodzaj druku. Producent Zebra zadbał również o wygodę użytkowników drukarek – możemy nabyć model komunikujący się z innymi urządzeniami bezprzewodowo: za pomocą Wi-Fi czy Bluetooth, ale też kablowo (np. kablem USB, Ethernet i RS232).

Biorąc to wszystko pod uwagę, trudno wyobrazić sobie lepszą drukarkę etykiet na wyposażeniu w naszej firmie.

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top