Poradnik

Etui iPhone 14 i inne akcesoria do najnowszego produktu od Apple

iphone 14 etui case

Już niedługo premiera nowego telefonu od amerykańskiej firmy Apple – serii iPhone14. Na rynku już pojawiają się zapowiedzi akcesoriów do tych nowoczesnych smartfonów. Wśród nich wymieniane są np. etui iPhone 14 i inne. Na co zwrócić uwagę przy ich wyborze? Podpowiadamy!

Na początku zaznaczymy, że już możemy rozglądać się za ofertą akcesoriów do najnowszej generacji telefonów Apple. Cenione przedsiębiorstwa z akcesoriami zbierają zamówienia i pokazują swoją przyszłą ofertę. Tę znajdziesz m.in. na stronie https://xgsm.pl/pol_m_Apple_iPhone-14-18511.html.

Etui iPhone 14 – z jakich typów możesz korzystać?

IPhone 14 – podobnie jak poprzednicy – będzie bogaty w ofertę różnych case’ów. Jakie etui iPhone 14 znajdziesz na pewno na rynku? Producenci już wskazują, że na pewno dostępne będą silikonowe osłony na kanty i tylną część obudowy telefonu, które z jednej strony osłaniają sprzęt przed uszkodzeniem, a z drugiej nie zasłaniają jego niezwykłego designu.

Osoby wymagające lepszej ochrony mogą zainwestować w specjalne obudowy pancerne typu armor, które chronią iPhone 14 nawet przed upadkiem z wyższych kondygnacji. Jeżeli zależy Ci z kolei na klasycznych rozwiązaniach i pełnej ochronie wyświetlacza, dobrze jest zainwestować w etui typu wallet. Pamiętaj, że większość z wyżej wymienionych akcesoriów dostępna będzie w wielu wariantach kolorystycznych czy oryginalnym wzornictwie – w ten sposób na pewno dobierzesz coś idealnie pod swój gust.

Jakie jeszcze akcesoria iPhone 14 znajdziesz?

Wśród dostępnych akcesoriów znajdziesz między innymi różne ładowarki (w tym te w formie indukcyjnej), torby z funkcją ładowania, słuchawki, osłony na ekran (czyli tzw. szkła hartowane lub folie ochronne) i wiele, wiele więcej. Sam producent zapowiada, że iPhone 14 będzie miał gamę dodatkowych elementów wyposażenia zwiększających możliwości aparatu czy wykorzystanie urządzenia jako kamera wideo.

Na pewno będziesz mógł wybrać także z ogromnej gamy selfie sticków (i innych stabilizatorów obrazu), uchwytów na telefon czy motocykl oraz etui wodoodpornych. To zwiększenie funkcjonalności najnowszego smartfonu od amerykańskiej firmy Apple.

Jesteś zainteresowany najnowszym iPhone 14? Już teraz rozejrzyj się za najciekawszymi propozycjami akcesoriów i skompletuj listę, którą musisz mieć. W ten sposób po premierze będziesz mógł już przymierzać się do zakupu i korzystać z ich możliwości, jak tylko smartfon trafi w Twoje ręce!

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top