Praca

Fabryka BSH w Głogowie Małopolskim stworzy kilkadziesiąt dodatkowych stanowisk pracy

bsh praca bosch głogów małopolski

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego ze względu na rozwój fabryki w Głogowie Małopolskim niedaleko Rzeszowa oraz obszaru badań i rozwoju stworzy kilkadziesiąt dodatkowych stanowisk pracy, głównie w obszarze produkcji, podała spółka.

Poszukiwani są też inżynierowie i konstruktorzy, którzy będą projektowali nowe modele urządzeń.

„Ostatnie lata były dla fabryki BSH w Głogowie Małopolskim okresem głębokiej modernizacji. Nowoczesne maszyny produkcyjne, zaawansowane urządzenia pomiarowe, nowe przestrzenie dla pracowników – to tylko niektóre z niedawno zrealizowanych inwestycji. BSH w Rzeszowie planuje też wykorzystanie rozwiązań ze świata przemysłu 4.0, takich jak autonomiczne wózki transportowe czy dron, który będzie monitorował ustawienie materiałów w magazynie. Firma korzysta z zaawansowanych urządzeń pomiarowych AIBox, które porównują detale z zaprojektowanymi modelami 3D. Zapewniają one doskonałą precyzję pomiarów w krótkim czasie. Fabryka w Głogowie Małopolskim jest obecnie jedyną na świecie z fabryk małego AGD w całej Grupie BSH, w której ten system pomiarowy jest dostępny we wszystkich obszarach pracy nad produktami” – czytamy w komunikacie.

Jednocześnie spółka poinformowała, że rozpoczęto produkcję nowego modelu odkurzacza w fabryce w Głogowie Małopolskim.

„Nasz najnowszy model odkurzacza został niemal w całości zaprojektowany w Polsce. Jesteśmy przekonani, że projekt z Rzeszowa odniesie sukces na wielu rynkach. Wyróżnia go elegancki design i bardzo dobra jakość wykonania” – podkreślił dyrektor Działu Rozwoju w BSH w Rzeszowie Krzysztof Burzyński, cytowany w materiale.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Firma oferuje na polskim rynku portfolio AGD marek Bosch, Siemens i Gaggenau. BSH posiada w Polsce sześć fabryk. W trzech łódzkich zakładach produkowane są pralki, zmywarki i suszarki do ubrań, w dwóch wrocławskich piekarniki i lodówki, a w podrzeszowskiej Rogoźnicy małe AGD.

BSH w Polsce oprócz produkcji posiada centra usług wspólnych. Pracują one na potrzeby BSH na całym świecie w takich obszarach jak: usługi informatyczne, księgowe, handel zagraniczny czy centralne zakupy. BSH w Polsce rozwija Centra Badań i Rozwoju w Łodzi i w Rzeszowie oraz Centrum Kompetencyjne Digital & E-Commerce.

(ISBnews)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top