Praca

Firma Oponiarska Dębica chce zatrudnić 200 osób. Z doświadczeniem i bez

Fo dębica praca rekrutacja

Dębica/Praca . Firma Oponiarska Dębica zwiększa zatrudnienie i szuka pracowników na stanowiska produkcyjne.

Pracę znajdzie około 200 osób.

FO Dębica jest jednym z największych pracodawców na Podkarpaciu.

Dębicka fabryka szuka pracowników z doświadczeniem jak i stawiających pierwsze kroki w zawodzie. Rozpoczęła rekrutacje dla operatorów produkcji opon i maszyn CNC, monterów ds. form, mechaników remontowych, elektryków, elektroenergetyków oraz elektromechaników.

Osoby, które zdecydują się dołączyć do zespołu mogą liczyć na stabilne zatrudnienie. Ponadto, firma umożliwia zdobywanie nowych umiejętności i awans w ramach struktury międzynarodowej korporacji, oferując dofinansowanie do szkoleń i kursów.

Pracownicy fabryki mają też pakiet świadczeń socjalnych oraz dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Osoby zainteresowane pracą mogą osobiście złożyć CV w punkcie obsługi pracownika w każdy wtorek, w godzinach od 7.00 do 15.00 lub przesłać je elektronicznie.

Fabryka w Dębicy produkuje opony do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Nie tylko własnej marki, ale również koncernu Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava, które trafiają do 59 krajów.

Dębicka fabryka jest największym zakładem Goodyeara w Europie i jednym z trzech największych na świecie. Jest też jednym z największych pracodawców na Podkarpaciu. Zatrudnia około 3 tys. osób.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top