News

Grzegorz Braun proponuje powołanie Izb Gospodarczych i otworzenia np. konsulatu Teksasu i Florydy

grzegorz braun rzeszów wybory prezydent

Kandydat na prezydenta Rzeszowa Grzegorz Braun proponuje powołanie w Rzeszowie polsko-chińskiej i polsko-indyjskiej Izby Gospodarczej. Chce też otworzenia np. konsulatu Teksasu i Florydy.

Podczas konferencji prasowej Grzegorz Braun powiedział, że Rzeszów powinien lepiej wykorzystywać ogromny potencjał rozwoju gospodarczego.

Podkreślił, że stolica Podkarpacia leży na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe Europy. Dodatkowo przez nasze województwo prowadzi tzw. szeroki tor, czyli dawna kolejowa Linia Hutniczo-Siarkowa.

Kandydat na prezydenta Rzeszowa zastrzegł, że chce miasta otwartego na współpracę gospodarczą z zagranicą, ale nie na sprowadzanie imigrantów.

Braun nazwał aktem zdrady deklarację w tej sprawie Unii Metropolii Polskich podpisaną 4 lata temu m.in. przez byłego prezydenta Tadeusza Ferenca.

Polityk Konfederacji podczas konferencji podarł ten dokument i zapowiedział, że jako włodarz miasta będzie stał na straży polskich interesów z poszanowaniem interesów mieszkańców Rzeszowa.

źródło: PR Rzeszów

5 komentarzy

5 Comments

 1. Edzia

  29 maja 2021 at 10:26

  Panie Braun Pan to już jest chyba tak odklejony od rzeczywistości, że nie wiem…

 2. Imiennik

  29 maja 2021 at 10:28

  za Pana to chyba każdy Grzegorz się wstydzi… niech Pan naprawdę już da sobie spokój…

 3. Anna

  29 maja 2021 at 13:53

  Brawo Panie Braun, takich ludzi z wizją, planujących stategicznie na dziesiątki lat do przodu nam potrzebna Tylko mając cel, wizję i plan można osiągnąć sukces

 4. Łukasz

  29 maja 2021 at 14:07

  Nareszcie ktoś kto myśli z wyprzedzeniem. Oby udało się panu zrealizować ten plan.

 5. Artur

  29 maja 2021 at 18:40

  Wspaniała wizja.
  #RzeszówOdMorzaDoMorza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top