News

Grzegorz Braun wspierany w Rzeszowie przez posłów Konfederacji

grzegorz braun rzeszów krzysztof bosak

Nieskomplikowany system podatkowy i związane z tym niskie obciążenia oraz wolność gospodarcza to jest niezbędne do prawidłowego rozwoju gospodarczego w Polsce.

Zgodnie podkreślali na rzeszowskim rynku posłowie Konfederacji, którzy w kampanii na Prezydenta Rzeszowa, wsparli kandydata tego ugrupowania Grzegorza Brauna.

Poseł Krzysztof Bosak skrytykował zapowiedzi zmian podatkowych zaproponowanych w Nowym Ładzie przez Prawo i Sprawiedliwość. Ocenił, że nie będą one służyć rozwojowi działalności gospodarczej w kraju.

Grzegorz Braun kandydat na Prezydenta Rzeszowa Konfederacji podkreślał, że fundamentem dobrego funkcjonowania gospodarki musi być polski pieniądz i polska przedsiębiorczość. To powinno być wspierane.

Dlatego też przedstawiciele Konfederacji zapowiedzieli, że będą wspierać odbudowę polskiej gospodarki przede wszystkim bez gigantycznych obciążeń podatkowych.

źródło: PR Rzeszów

2 komentarze

2 Comments

  1. Edziaaa

    1 czerwca 2021 at 11:28

    trochę już za późno by tak politycy wspierali Pana, ale to dobrze bo Pan się nie nadaje do rządzenia miastem…

  2. Arek

    1 czerwca 2021 at 11:32

    fajnie, że przyjechali tutaj nadawać na PiS zawsze to coś nowego, inne miasto, dobrze że była ku temu okazja… i jedni, i drudzy powinni wiedzieć kiedy ze sceny zejść, no ale niestety…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top