Biznes

Jakie warunki należy spełnić by zostać Odbiorcą Wsparcia?

ppwb odbiorca wsparcia

Zostań Odbiorcą Wsparcia i rozwiń swoją firmę!

Podkarpacka Platforma Wsparcia Biznesu (PPWB) to możliwość rozwoju dla wielu mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Usługi szyte na miarę mogą stanowić brakujący element, który zapewni sukces całej firmie poprzez zakup usług odpowiadających jej potrzebom.

Dzięki PPWB możesz uzyskać refundację usługi, która pozwoli Ci rozwinąć swój biznes, wejść na nowy rynek, a tym samym poszerzyć ofertę swojej firmy czy pozyskać nowych klientów. Aby skorzystać z projektu, należy zarejestrować się na platformie jako Odbiorca Wsparcia, zakupić usługę rozwojową, aby po pozytywnej weryfikacji otrzymać zwrot poniesionych kosztów w wysokości nawet 90%!

Charakter oferowanych usług jest rozwojowy i dotyczy prawie wszystkich branż. Odbiorcy Wsparcia mogą wybierać spośród wielu kategorii. Dostępne rodzaje usług to między innymi analiza procesów biznesowych, audyt marketingowy, tworzenie stron, sklepów internetowych, doradztwo w zakresie zgłoszenia wniosku patentowego, ekoinnowacje, optymalizacja procesów czy usługi w zakresie wzornictwa.

Jeżeli na stronie ppwb.pl nie znajdziesz interesującej Cię usługi, możesz zamówić usługę w ramach postępowania konkurencyjnego u Dostawcy Usług i otrzymać zwrot poniesionych kosztów w wysokości 75%.

Jak zostać Odbiorcą Wsparcia? Wystarczy spełnić kilka poniższych warunków.

  • Miejsce działalności

Głównym celem PPWB jest wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa podkarpackiego w zakupie wyspecjalizowanych usług okołobiznesowych. Z tego powodu siedziba, oddział lub stałe miejsce wykonywania działalności gospodarczej Twojej firmy musi znajdować się na Podkarpaciu.

  • Status firmy

Posiadasz status mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa? Dobrze się składa, ponieważ to właśnie do MŚP kierowana jest oferta Platformy. Na etapie rejestracji na stronie ppwb.pl zostaniesz poproszony o złożenie oświadczenia, że spełniasz kryteria dotyczące statusu MŚP. Zostanie on zweryfikowany przed podpisaniem umowy.

  • „Wiek” firmy

Aby zostać Odbiorcą Wsparcia, należy być aktywnym przedsiębiorcą. Twoja działalność musi liczyć co najmniej 6 miesięcy. Czas ten jest liczony od dnia poprzedzającego rejestrację na stronie ppwb.pl. W tym okresie działalność przedsiębiorcy nie może podlegać zawieszeniu.

Szczegółowe omówienie warunków, które należy spełnić jako Odbiorca Wsparcia, znajduje się na stronie internetowej www.ppwb.pl

Twój biznes to Twój rozwój! Zainwestuj w niego i skorzystaj z dofinansowania w ramach Podkarpackiej Platformy Wsparcia Biznesu.

ppwb

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

To Top