Praca

Jest praca w PGS Software w Rzeszowie

pgs software praca rzeszów oferty

PGS Software z Rzeszowem związana jest od 2007 roku. Obecnie spółka poszukuje kolejnych specjalistów do swojego zespołu.

Mieszkańcy Rzeszowa, ale nie tylko, mają więc szansę dołączyć do prężnie rozwijającej się firmy IT ze stabilną pozycją na rynku.

Historia PGS Software zaczęła się w 2005 roku od niewielkiego zespołu we Wrocławiu. Obecnie firma jest jednym z największych polskich eksporterów usług IT i zatrudnia ponad 700 pracowników.

Obecnie PGS Software prowadzi w Rzeszowie rekrutację aż na 30 stanowisk.

Praca znajdzie się dla programistów (m.in. Java Developer, Senior Frontend Developer, .NET Developer, iOS Developer), testerów oprogramowania, a także oferty dla Designerów, Project Managerów oraz analityków biznesowych.

Wpływ pandemii na branżę IT odczuwalny jest w inny sposób niż w większości gałęzi gospodarki, a zapotrzebowanie na nasze usługi cały czas rośnie.W tym momencie wyzwaniem dla nas jest intensywna rekrutacja. Od początku 2021 roku do naszych zespołów dołączyło już ponad 200 osób. Jesteśmy z tego dumni. Cały czas rekrutujemy i nadal chcemy kontynuować ten wzrost, także w Rzeszowie – podkreśla Wojciech Gurgul, CEO PGS Software.

Firma nie zapomniała też o studentach — wśród ogłoszeń nie zabrakło również ofert praktyk dla przyszłych programistów Java.

O PGS Software

PGS Software jest jednym z największych w Polsce dostawców oprogramowania oraz personalizowanych usług informatycznych dla klientów z całego świata. Specjalizuje się w projektach chmurowych – konsultingu, wdrażaniu natywnych rozwiązań chmurowych, modernizacji aplikacji oraz migracji do chmury. Tworzy aplikacje mobilne i webowe zgodnie z metodykami typu Agile (Scrum, DevOps i Continuous Delivery), a także zapewnia usługi z zakresu analizy biznesowej, designu, UX, UI oraz QA.

PGS Software ma na koncie ponad 2800 ukończonych projektów, a w biurach w Rzeszowie, Wrocławiu, Gdańsku, Frankfurcie i Londynie zatrudnia już ponad700 specjalistów. Firma ma status Advanced Consulting Partner Amazon Web Services, Google Cloud Platform Partner i Microsoft Gold Partner.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top