Poradnik

Klatka schodowa – najbardziej eksploatowane miejsce w budynku

klatka schodowa sprzątanie firma jaka

Do kogo należy sprzątanie klatek schodowych?

Klatka schodowa to miejsce intensywnie użytkowane zarówno przez osoby, które mieszkają lub pracują w obiekcie jak i wszystkich odwiedzających. W związku z tym utrzymanie porządku i czystości w takim miejscu nie jest łatwe. Jak wszystkie powierzchnie wspólne budzi tez często wątpliwości kto powinien zająć się utrzymaniem porządku i jak podzielić klatkę schodową pomiędzy użytkowników lub mieszkańców obiektu. Administracja lub osoba zarządzająca nieruchomością może zdecydować się na wynajęcie firmy sprzątającej. Sprzątanie klatek schodowych przez wyspecjalizowaną firmę pozwoli na utrzymanie czystości na całej klatce schodowej bez względu na liczbę i strukturę jej użytkowników. Jest to wyjście proste, pozwoli oszczędzić czas, koszty, a także wyeliminuje wszelkie spory. Porządnie utrzymana klatka schodowa jest wizytówką budynku i odpowiada za pierwsze wrażenie na lokatorach bądź firmach, które stoją przed wyborem obiektu dla swojej działalności.

Jaka firma może się zająć sprzątaniem klatek schodowych?

Profesjonalnie działająca firma sprzątająca powinna mieć w ofercie również sprzątanie klatek schodowych. Taką usługę wykonuje greenpointpp.pl – firma sprzątająca z ponad 20-letni doświadczeniem. Chociaż siedziba i głównym obszarem działalności grreenpointpp.pl jest Warszawa to firma przyjmuje zlecenia na sprzątanie klatek schodowych na terenie całego kraju. Jest to bardzo ważne ponieważ w mniejszych miejscowościach trudno o dużą firmę sprzątającą wykonującą kompleksowo wszystkie czynności związane z utrzymaniem porządku. Greenpointpp.pl może zająć się sprzątaniem klatek schodowych w różnego rodzaju obiektach – blokach i apartamentowcach mieszkalnych, hotelach, biurowcach, szpitalach. Może również podpisać umowę na usługi wykonywane na terenie całego osiedla. Aby uzyskać konkretną ofertę należy skontaktować się z biurem greenpointpp.pl, gdzie doświadczony doradca pomoże określić zakres niezbędnych czynności i na tej podstawie przygotuje propozycję umowy.

Jakie czynności wchodzą w zakres sprzątania klatek schodowych?

Sprzątanie klatek schodowych to usługa złożona z szeregu różnych czynności takich jak: sprzątanie posadzek, mycie okien, utrzymanie w czystości ścian i lamperii, konserwacja oświetlenia, regularne opróżnianie pojemników na śmiecie, czyszczenie metalowych wycieraczek przy wejściach, konserwacja gablot ogłoszeniowych i tablic informacyjnych, utrzymanie w czystości drzwi i okien, sprzątanie w windach i korytarzach, dezynfekcja klatek schodowych.

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top