Poradnik

Kupujemy rower na raty – przyglądamy się bliżej procesowi zakupu ratalnego i zaufanym sklepom

rower zakup na raty kredyt

Jednoślad to coś, bez czego wiele osób nie wyobraża sobie życia. Każdego roku coraz więcej osób przekonuje się do wyboru tego środka transportu na co dzień i odczuwa jego dobroczynne działanie na własnej skórze. Nie wszyscy jednak mogą sobie pozwolić na zakup dwukołowca bez wcześniejszego przygotowania. Sprawdźmy więc, jak można wziąć rower na raty i dlaczego takie rozwiązanie jest bezpieczne i wygodne.

Zakup jednośladu przed sezonem

Wraz z rozpoczęciem się wiosny zaczynamy zastanawiać się nad zmianami w codziennym życiu, chcemy wprowadzić rutyny, które są dobre dla nas, jak i środowiska. Jedną z nich jest zmiana środka transportu z samochodu na rower. Dzięki temu nie wydzielamy do środowiska szkodliwych spalin, a dodatkowo omijamy korki, przestajemy mieć problem z zatłoczonymi parkingami w centrum miasta i sami możemy oddychać czystym powietrzem zamiast spalinami. Warto wykorzystać tę chęć zmian i faktycznie ich dokonać – codzienne przemieszczanie się na jednośladzie z pewnością szybko odpłaci nam się w pozytywny sposób na zdrowiu i samopoczuciu. Problemem w takim przypadku mogą jednak być finanse. Nieczęsto myśli się o zakupie nowego jednośladu, dlatego nie zawsze jest się na to przygotowanym. W tym przypadku z pomocą przychodzi rower na raty, czyli możliwość zakupu nowego jednośladu z rozłożeniem spłaty na dogodne, niskie kwoty.

Jak kupić rower na raty?

Decydując się na zakup nowego jednośladu możemy łatwo wybrać opcję spłaty go w wygodnych dla nas kwotach. Wystarczy wybrać renomowany sklep rowerowy i w nim znaleźć interesujący nas jednoślad – najlepiej zakupu dokonać stacjonarnie jeżeli nie jesteśmy pewni jaki model będzie dla nas najlepszy. W sklepach takich jak BikeSalon mamy dwie możliwości zakupu ratalnego: raty 0% obejmują produkty nieprzecenione, czyli na przykład rowery z najnowszej kolekcji, raty z oprocentowaniem można wziąć na produkty, których cena jest już obniżona. Na raty nie musimy brać samego jednośladu – wszystkie potrzebne nam do niego akcesoria, odzież czy dodatki również możemy przypisać do takiego zakupu. Dzięki temu od pierwszego dnia będziemy w pełni wyposażeni, a cały zestaw opłacimy w kwotach o takiej wysokości, jaka będzie nam odpowiadała. Rower na raty posiada rozmaite możliwości rozłożenia płatności, zależne od tego jak długo chcemy spłacać nasz zakup lub na jak wysokie raty możemy sobie pozwolić. Proces zakupu jest bardzo łatwy i różni się od klasycznej formy tylko koniecznością wypełnienia formularza ratalnego.

Gdzie najlepiej kupić rower na raty?

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, by kupić rower na raty w pierwszej kolejności warto wybrać renomowany sklep rowerowy, któremu ufamy. Dzięki temu mamy pewność, że otrzymamy atrakcyjną ofertę ratalną, a także wybierzemy jednoślad pochodzący z oferty dobrego producenta, stworzony z wysokiej klasy komponentów i z dbałością o każdy szczegół. Bardzo ważna jest jakość zakupionego przez nas jednośladu, zwłaszcza przy zakupie ratalnym – w końcu płacąc za niego przez pewien czas chcielibyśmy także jak najdłużej cieszyć się jego dobrym stanem. Należy pamiętać o tym, że to jak korzystamy z jednośladu również odpowiada za jego formę, konieczne jest regularne smarowanie, serwisowanie i szybkie reagowanie gdy coś nas niepokoi. Wybierając BikeSalon możemy skorzystać nie tylko z dobrej oferty sklepu rowerowego, ale także serwisu jednośladów, który od lat z pasją zajmuje się naprawą dwukołowców. Rower na raty Warszawa kupimy w sklepach BikeSalon przy ulicy Ostrobramskiej 38b i Wrocławskiej 25. Rower na raty Gdańsk możemy znaleźć pod adresem: aleja Grunwaldzka 211, galeria City Meble. W sklepie BikeSalon kupimy także rower na raty online przez witrynę bikesalon.pl.

W sklepach BikeSalon znajdziesz najlepszą ofertę jednośladów oraz skorzystasz z możliwości zakupu z rozłożoną płatnością. Rower na raty to doskonały pomysł jeśli nie masz własnego jednośladu, a tej wiosny pragniesz rozpocząć dbanie o siebie i środowisko.

Zainteresowany zakupem? Kup online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top