Praca

Mostostal Warszawa ma oferty pracy dla osób z powiatu rzeszowskiego i strzyżowskiego

mostostal warszawa praca oferty pracy

Praca/Mostostal Warszawa.  To polskie przedsiębiorstwo budowlane z siedzibą w Warszawie, notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Wykonuje prace z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynierskiego, drogowego i ekologicznego.

Spółka Mostostal wchodzi w skład hiszpańskiej grupy Acciona.

Oferty pracy w Mostostal Warszawa

Specjalista ds. Finansowo-Ekonomicznych (Babica)

Zakres obowiązków

  • wystawianie faktur sprzedaży oraz monitorowanie terminów płatności i windykacja należności,
  • ewidencjonowanie wszystkich dokumentów finansowych w systemie finansowo-księgowym oraz właściwych rejestrach,
  • bieżące kontrolowanie stanu rozrachunków z dostawcami i podwykonawcami,
  • prowadzenie rozliczeń finansowych z kontrahentami oraz weryfikacja zapisów umownych dotyczących kwestii finansowo-ekonomicznych kontraktu,
  • udział w finansowym zamknięciu miesiąca i roku,
  • bieżące wsparcie kierownika finansowego,
  • współpraca z wyznaczonymi osobami z poszczególnych działów celem ewidencji comiesięcznych przerobów kontrahentów,
  • kontrolowanie i weryfikowanie zabezpieczeń finansowych składanych przez kontrahentów (np. gwarancje bankowe),
  • współtworzenie i aktualizacja harmonogramów finansowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane o profilu finansowo-ekonomicznym lub budowlanym,
  • 2 lata doświadczenia na analogicznych stanowiskach,
  • wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • znajomość przepisów podatkowych,
  • doświadczenie w branży budowlanej,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • komunikatywność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • rzetelność, skrupulatność i odpowiedzialność,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy

Majster Budowy (Babica)

  • analiza dokumentacji projektowej,
  • wykonawstwo i nadzór nad robotami mostowymi,
  • nadzór i rozliczanie pracy sił własnych i sprzętu,
  • zarządzanie podległymi pracownikami

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe budowlane o profilu mostowym,
  • min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości obsługi MS Word, Excel – na poziomie dobrym,
  • umiejętności zarządzania podległymi pracownikami,
  • umiejętności pracy w zespole

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Mostostal Warszawa”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.