Inwestycje

Na os. Posanie w Stalowej Woli powstanie wodociąg. Miasto ogłosiło przetarg

stalowa wola wodociąg przetarg
fot. UM Stalowa Wola

Miasto Stalowa Wola ogłosiło przetarg na budowę wodociągu na os. Posanie.

Zasadniczy zakres robót obejmuje roboty ziemne (zakres zgodny z przedmiarem) i budowę rurociągów o długości 674,65 metrów. 

Dodatkowy zakres robót obejmuje przygotowanie terenu pod budowę i roboty ziemne, oczyszczanie terenu, badanie gruntu, usuwanie wierzchniej warstwy gleby, próbne wiercenia i wykopy, roboty montażowe i odtworzeniowe, obsługa geodezyjna, prace projektowe, laboratoryjne i badawcze, ekspertyzy i opracowania specjalistyczne oraz powykonawczą kontrolę sieci wodociągowej i inwentaryzacji geodezyjnej. 

Przetarg, który dzisiaj ogłaszamy zdecydowanie poprawi komfort życia Mieszkańców ulic Kusińskiego i Posanie. Dostarczenie najlepszej jakości wody pitnej do każdego gospodarstwa domowego w Stalowej Woli jest naszym najważniejszym zadaniem i niejako obowiązkiem. Budowa kolejnych prawie 700 metrów wodociągu jest odpowiedzią na bardzo słuszne żądania Mieszkańców, a dostęp do wody pitnej płynącej z wodociągu musi być standardem w naszym mieście – zaznaczył Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli.

Termin składania ofert upływa 22 grudnia 2023 roku o godz. 12:00.

źródło: UM Stalowa Wola

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top