Praca

Najwyższa w historii sieci Biedronka nagroda specjalna dla pracowników

biedronka nagroda roczna wysokość 2022 pensja wynagrodzenie

Blisko 55 tys. pracowników sieci Biedronka otrzyma Nagrodę Specjalną im. Soares dos Santos za 2021 r. w wysokości 2 800 zł, tj. o 300 zł więcej niż w ubiegłym roku, podał właściciel sieci Jeronimo Martins.

„Z dumą mogę powiedzieć, że zespół Biedronki w mistrzowski sposób pokonał wszystkie przeszkody na swojej wyboistej drodze i po raz kolejny odniósł sukces. Patrząc na wszystkie ubiegłoroczne starania i osiągnięcia, odczuwam ogromny podziw i szacunek dla wszystkich odważnych i nieustępliwych pracowników, którzy tworzą zespoły Biedronki w sklepach, centrach dystrybucyjnych i biurach” – napisał prezes Grupy Jerónimo Martins Pedro Soares dos Santos w liście przesłanym do pracowników sieci Biedronka.

Nagroda Specjalna w Biedronce – dla kogo?

Nagrodą zostali objęci pracownicy sieci Biedronka zarówno w sklepach, jak i w centrach dystrybucyjnych i biurach, pracujący na stanowiskach niemenedżerskich. Tegoroczna wartość nagrody jest wyższa o 300 zł od zeszłorocznej, a co za tym idzie najwyższa w historii sieci Biedronka, podkreśliła spółka.

Do otrzymania nagrody uprawnieni są pracownicy, którzy rozpoczęli świadczenie pracy na rzecz sieci Biedronka na podstawie umowy o pracę nie później niż 01.04.2021 r. i byli zatrudnieni w dniu 01.04.2022 r. Dodatkowo wszystkie ich nieobecności w roku 2021 nie mogą przekroczyć 180 dni.

Osoby zatrudnione w niepełnym wymiarze, które spełniły warunki przyznania nagrody, otrzymają kwotę proporcjonalną do wymiaru etatu, podano także.

W 2021 r. spółka powiększyła sieć o 135 sklepów netto, kończąc rok z liczbą 3 250 placówek.

(ISBnews)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top