Poradnik

Nowe pomysły, kolejne udogodnienia i ekspansja

Coraz lepsze aplikacje mobilne i wysokiej jakości stacjonarne lokale przyjmujące typy graczy. Tak rozwijają się największe zakłady bukmacherskie w Polsce.

Obstawianie w lokalu premium

Wydawałoby się, że typowanie wyników meczów na zwykłej, małej kartce papieru powoli odchodzi do lamusa. Z pewnością obstawianie za pośrednictwem internetu staje się coraz powszechniejsze, ale z “tradycyjnym” typowaniem nie jest tak, źle jak mogłoby się wydawać. Przykładowo największe polskie i legalne zakłady bukmacherskie STS poinformowały niedawno, że „naziemna sieć lokali wygenerowała przychód o 16% większy niż przed rokiem”. Dla lidera polskiej branży bukmacherskiej liczy się więc każdy gracz. STS poszedł jednak o krok dalej i w największych polskich miastach tworzy specjalne punkty, tzw. lokale premium. Co znajdziemy w takim punkcie przyjmowania zakładów? Szereg udogodnień, m.in. możliwość obejrzenia transmisji wydarzeń sportowych, weryfikacji oferty na tabletach, czy docelowo zawarcia zakładów za pośrednictwem samoobsługowego terminala. W dodatku firma chwali się dobrą, darmową kawą dla każdego klienta.

Wszystko co najważniejsze w telefonie

Nie zmienia to jednak faktu, że zdecydowana większość zakładów bukmacherskich zawierana jest przez internet, głównie dzięki aplikacjom mobilnym. Dziś fundamentem dobrze rozwijającej się firmy jest dobrze działająca aplikacja, która staje się też niejako wizytówką firmy. Dlatego zakłady bukmacherskie mocno inwestują w rozwój technologii i ciągle ulepszają swoje produkty. Aplikacja to nie tylko miejsce, gdzie posiada się swoje konto gracza i obstawia mecze.

Zakłady live, wyniki na żywo – wiele opcji do wyboru

W aplikacjach znajdziemy także potężną bazę statystyczną, bo liczby i wskaźniki mają pomagać graczom skutecznie obstawiać. W dodatku bukmacherska apka to także miejsce do śledzenia wyników live i wydarzeń na żywo. Zakłady live cieszą się coraz większą popularnością, bo dają graczom możliwość obstawiania w trakcie sportowych wydarzeń. Zmieniająca się sytuacja na korcie, murawie, lodowisku, czy parkiecie może być impulsem do zmiany swoich typów.

Witamy w XXI wieku, czyli esport i wirtualne sporty

Tradycyjne lokale do obstawiania, podobnie jak tradycyjne sporty, mają współcześnie nową konkurencję. Za takową dla sportu możemy uznać sport elektroniczny, popularnie nazywany esportem, a w zakładach bukmacherskich mamy do czynienia z wirtualnymi sportami. Są to wirtualne rozgrywki dwóch drużyn, których wyniki można obstawiać, jak np. tradycyjną piłkę nożną czy koszykówkę. Gracze mają dostęp do wirtualnych tabel oraz statystyk i mogą wyciągać wnioski, które pozwalają przewidzieć, kto może wygrać mecz w wirtualnym świecie. Jak widać, dla ludzi chcących postawić swój typ lub obstawić dane wydarzenie sportowe możliwości jest mnóstwo.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS (Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wróć