Inwestycje

Obwodnica Stalowej Woli i Niska. Koniec z objazdem. Ruch zostanie skierowany na część ronda i nowy wiadukt

obwodnica stalowa wola objazd koniec rondo wiadukt pysznica czarnieckiego
fot. GDDKiA

Od jutra tj. 21 sierpnia br. na ul. Czarnieckiego w Stalowej Woli, pojazdy nie będą już poruszały się objazdem. Ruch zostanie skierowany na część ronda i nowy wiadukt, które powstały w ramach budowy obwodnicy Stalowej Woli i Niska (DK77). Do 31 sierpnia br. ruch będzie odbywał się wahadłowo.

21 sierpnia br. w godzinach porannych (ok. godz. 8:00) na ul. Czarnieckiego nastąpi zmiana organizacji ruchu. Ruch pojazdów zostanie skierowany na część nowo wybudowanego ronda i na nowy wiadukt. Co jednak istotne, w związku z tym, że w tym miejscu nadal prowadzone będą prace budowlane, do końca miesiąca czyli przez tydzień, ruch będzie odbywał się tam wahadłowo.

Na 31 sierpnia br. planowana jest zmiana organizacji ruchu i wprowadzenie ruchu dwukierunkowego. Wówczas Wykonawca przystąpi do dalszych prac w tym rejonie – rozbiórki części objazdu i budowy ronda na obwodnicy.

Odcinek (ok. połowa) dotychczasowego objazdu jest bowiem przyszłą łącznicą do nowo budowanej obwodnicy Stalowej Woli i Niska, która umożliwi wjazd z Pysznicy na obwodnicę, jak i zjazd z obwodnicy do Pysznicy.

źródło: GDDKiA

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top