Turystyka

Od 1 lipca Ryanair wznowi loty na prawie 200 trasach z/do Polski

ryanair wznowienie lotów z do polski kiedy jakie trasy

Ryanair wznowi loty na prawie 200 trasach z/do Polski od 1 lipca, podała spółka. Niektóre trasy będą dostępne w ostatnim tygodniu czerwca.

„Cieszymy się z przywrócenia prawie 200 tras z/do Polski już od 1 lipca w ramach naszego letniego rozkładu lotów. Jesteśmy przekonani, że przewiezienie milionów pasażerów pobudzi gospodarkę i pomoże uratować tysiące miejsc pracy. To także doskonała okazja dla osób, które w związku z anulowaniem wiosennych lotów z powodu pandemii otrzymały vouchery i teraz chciałyby z nich skorzystać” – powiedziała dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach Olga Pawlonka, cytowana w komunikacie.

Z podrzeszowskiego lotniska w Jasionce polecimy do:

  • Dublina w Irlandii. Loty planowane są w czwartki i niedziele (od 2 lipca).
  • Wielkiej Brytanii: Bristol (poniedziałki oraz piątki, od 2 lipca), East Midlands (wtorki oraz soboty, od 4 lipca), Londyn – Luton (czwartki oraz soboty, od 2 lipca), Londyn – Stansted (środy oraz soboty, od 1 lipca) i Manchester (środy oraz niedziele, od 1 lipca).

Ryanair ma w sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na terminy w lipcu i sierpniu. Przywróci także kierunki wakacyjne z Krakowa, Gdańska i Katowic do: Grecji, na Cypr, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogóry, Hiszpanii i Portugalii.

Ryanair to niskokosztowy przewoźnik lotniczy, który operuje z ok. 200 lotnisk w ponad 30 krajach.

(ISBnews)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top