Poradnik

Organizacja konferencji w hotelach spa. Nowy wymiar spotkań biznesowych

sala konferencja hotel spa

Konferencje stanowią ważny element świata współczesnego biznesu, niezależnie od branży. Każde takie wydarzenie jest świetną okazją do rozbudowy sieci biznesowych kontaktów, wymiany wiedzy czy podniesienia kwalifikacji pracowników firmy. Oczywiście zorganizowanie konferencji to niemałe wyzwanie. Jej powodzenie w dużej mierze zależeć będzie od przemyślanego wynajmu sali konferencyjnej. Coraz częściej na miejsce takich spotkań wybierane są hotele. Nowoczesna sala konferencyjna w wysokiej klasy obiekcie i w pięknym otoczeniu to jeden z kluczy do sukcesu eventu. Jakie zalety mają tak umiejscowione sale szkoleniowe? Jaki hotel z salą konferencyjną wybrać? Sprawdźmy!

Sala konferencyjna w hotelu – zalety rozwiązania

Dlaczego sale konferencyjne w hotelach spa, zwłaszcza tych z dala od miasta, cieszą się coraz większą popularnością? To proste, organizacja spotkań biznesowych w takich miejscach wiąże się z wygodą dla obu stron. Hotel z salą konferencyjną jest w stanie pomieścić dużą liczbę gości w jednym czasie, a przy tym zapewnić im dogodne warunki zakwaterowania i noclegu. Dzięki temu uczestnicy, niezależnie od pokonanej przez nich trasy, nie będą musieli martwić się późnym powrotem do domów czy też dotarciem do miejsca noclegowego zlokalizowanego gdzie indziej niż sala konferencyjna. Nie będzie też konieczności osobnego zamawiania cateringu, ponieważ zapewni je restauracja hotelowa. Wszystko w jednym miejscu!

Organizacja konferencji w hotelach spa daje też możliwość połączenia obowiązków biznesowych z odpoczynkiem i przyjemnością. Nie mamy tu na myśli tylko komfortowej bazy noclegowej, ale korzystanie z atrakcji oferowanych przez wybrany hotel z salą konferencyjną w czasie wolnym od zaplanowanych spotkań. Mowa tu o strefie spa & wellness, gdzie goście będą mogli zrelaksować się na zabiegach i masażach czy skorzystać z sauny, basenu itp., a także innych atrakcjach dostępnych na terenie obiektu bądź w jego bezpośrednim pobliżu. Jeśli zatem hotel posiadający sale konferencyjne znajduje się w malowniczym otoczeniu, np. w górach czy nad jeziorem, przyjazd na konferencję będzie dla uczestników doskonałą okazją do zwiedzenia okolicy i podziwiania pięknych widoków. Poza tym organizacja takiego wydarzenia w hotelu z salą konferencyjną zdecydowanie podniesie prestiż tak samego eventu, jak i odpowiedzialnej za niego firmy.

Gdzie zarezerwować sale konferencyjne? Wybierz Lemon Resort Spa!

Przy wyborze hotelu posiadającego sale szkoleniowe nie możesz zdać się na przypadek. Szukasz wyjątkowego obiektu na biznesowy event? Godnym polecenia miejscem jest butikowy hotel Lemon Resort Spa w Gródku nad Dunajcem, niesamowicie malowniczej miejscowości na Pogórzu Rożnowskim. Resort znajduje się tuż nad urokliwym Jeziorem Rożnowskim, w otoczeniu beskidzkich wzniesień. W Lemon Resort Spa dostępne są obecnie dwie doskonale wyposażone, przestronne i nowoczesne sale konferencyjne: Solaris oraz Optima. Pierwsza z nich pomieści do 60 osób, a więc doskonale sprawdzi się w przypadku mniejszych wydarzeń. W Optimie, drugiej spośród sal szkoleniowych w Lemon Resort Spa, możesz zorganizować event dla nawet 160 uczestników. Na wyposażenie obu sal szkoleniowych składają się sprzęty TV/Video, flipchart, projektor, mikrofon, rzutnik slajdów i profesjonalne nagłośnienie. Pełny komfort uczestnikom zapewni klimatyzacja, dostęp do światła dziennego, a także możliwość zaciemnienia. Więcej na temat obu sal konferencyjnych, a także atrakcji i dogodności, które czekają na gości hotelu (luksusowe Manaw Spa, baseny typu infinity, możliwość zorganizowania zajęć w ramach teambuldingu itd.), przeczytasz na stronie Lemon Resort Spa: https://www.lemonresort.pl/sale-konferencyjne

Materiał promocyjny

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top