Poradnik

Personalizowane butelki z wodą – świetne rozwiązanie dla firm

Personalizowane butelki z wodą – świetne rozwiązanie dla firm 1

Personalizowanie produktów to bardzo popularny trend w różnych gałęziach przemysłowych. Etykieta z nazwą firmy i ciekawą grafiką na butelce z wodą to świetna promocja i doskonałe wrażenie na partnerach biznesowych. Z jakiego materiału może być wykonana?

Technika wykonania personalizowanych etykiet

Według drukarni Unilogo, naklejanie ciekawych etykiet na produkty firmowe to skuteczna oraz ciekawa forma marketingu i reklamy.  Najczęściej firmy decydują się na personalizację smyczy, pendrive, zestawów biurowych, a ostatnio również żywności. Jednym z ciekawszych pomysłów jest oznaczanie własnym logiem butelek z napojami, które są najpopularniejszym produktem w trakcie spotkań i imprez firmowych.

Etykiety na butelkach są najczęściej wykonane w technice samoprzylepnej lub termokurczliwej. Pierwsze sprawdzają się nie tylko w branży spożywczej, ale też kosmetycznej, motoryzacyjnej i budowlanej. Etykiety samoprzylepne można drukować na papierze lub materiale syntetycznym, którym najczęściej jest folia. Naklejkę można dodatkowo uszlachetniać za pomocą różnych dodatków takich jak embossing, czyli wydruk 3D, laminacja lub lakierowanie. Świetnym rozwiązaniem dla firm chcących prezentować własne logo na napojach gazowanych lub wodzie są również etykiety shrinksleeve, które mogą pokrywać najbardziej skomplikowane kształty butelek, idealnie dopasowując się do ich kształtu. Owijki termokurczliwe mogą mieć dowolny format, mogą pokrywać część butelki lub jej całość, co daje jeszcze większe możliwości. Butelka wody całkowicie zaklejona etykietą umożliwia tworzenie bardzo ciekawych projektów pełnych napisów, grafiki i rysunków.

Designerskie butelki skuteczną formą reklamy

Oryginalne gadżety firmowe są ciekawą formą marketingu, która sprawdza się w różnych sytuacjach. Designerskie butelki z logiem firmy i nietuzinkową grafiką oferowane na spotkaniach biznesowych zwrócą uwagę klienta i nie pozwolą o sobie zapomnieć. Personalizowane butelki z wodą mogą być świetnym elementem promocyjnym w trakcie różnych eventów, wyjazdów firmowych, konkursów, imprez masowych, a nawet maratonów. Sprawdzą się szczególnie w trakcie wydarzeń na świeżym powietrzu, gdzie zapewnią uczestnikom należyte bezpieczeństwo i szybkie ugaszenie pragnienia.

Oprócz logo firmy, na butelce z wodą mogą się również znajdować ciekawe hasła i rysunki, imiona pracowników, a nawet grafika dotycząca aktualnie obowiązującego święta (Boże Narodzenie, Walentynki, Dzień Matki itd.). Co więcej, decydując się na szklane butelki z wodą, firma propaguje nie tylko zdrowy styl życia i dbanie o prawidłowe nawodnienie organizmu, ale również ekologiczne podejście do kwestii środowiska i recyklingu.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

To Top