Praca

Płatne staże w PKN Orlen i w spółkach zależnych

pkn orlen jedlicze staż płatny praca

PKN Orlen zaprasza na płatne staże, w tym w spółkach zależnych, studentów ostatnich lat studiów i absolwentów, nie tylko kierunków inżynieryjnych.

W ramach Grupy Orlen koncern ogłosił w piątek 49 ofert stażowych w różnych zawodach. Aplikacje można składać do 25 kwietnia.

„Zapraszamy do aplikowania na płatny, półroczny staż do jednej ze spółek Grupy Orlen. Staż jest możliwością rozpoczęcia kariery zawodowej, zgodnie z wykształceniem. Oferujemy 49 ofert stażowych w różnych zawodach” – oznajmił w komunikacie PKN Orlen.

Koncern zaznaczył, iż do aplikowania zaprasza „studentów ostatnich lat studiów, absolwentów kierunków nie tylko inżynieryjnych, również kierunków ścisłych, ekonomicznych jak i humanistycznych”. Jak podano w informacji, staże odbywać się będą w Płocku, Włocławku, Warszawie, Jedliczach, Katowicach, Koszalinie i Trzebini.

Według PKN Orlen, „zadania wykonywane podczas stażu będą związane bezpośrednio z projektami realizowanymi w Grupie Orlen, a stażysta będzie miał możliwość uczestniczenia bezpośrednio lub pośrednio w zadaniach związanych z topowymi projektami i inwestycjami Grupy Orlen”.

„Każdy ze stażystów zdobywa umiejętności pod okiem oraz przy indywidualnym wsparciu opiekuna. Poza zadaniami merytorycznymi stażysta otrzymuje pakiet indywidualnych szkoleń rozwijających kompetencje twarde, miękkie oraz uczestniczy w spotkaniach, które pomagają poznać poszczególne spółki Grupy Orlen oraz nawiązać znajomości wśród stażystów” – podkreślił koncern.

Jak wyjaśnił PKN Orlen, aplikacje należy przesłać do 25 kwietnia 2022 r., odpowiadając na ogłoszenia stażowe opublikowane na stronie internetowej koncernu zakładce „kariera” oraz spółek uczestniczących w aktualnej edycji programu stażowego.

Są to – jak podano w komunikacie – oprócz PKN Orlen, także Anwil, Orlen Centrum Usług Korporacyjnych, Orlen Eko, Orlen Laboratorium, Orlen Paliwa, a także Orlen Południe, Orlen Serwis, Energa OZE i Energa Logistyka.

(PAP)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top