News

Podkarpacie: Pięć nowych przypadków zakażenia koronawirusem

koronawirus podkarpacie

Mamy 40 nowych, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych przypadków zakażenia koronawirusem. Łącznie liczba przypadków Polsce wzrosła do 492, z czego 5 osób zmarło – podało w sobotę po południu Ministerstwo Zdrowia.

Resort zdrowia poinformował, że nowe przypadki zakażenia koronawirusem dotyczą 19 osób z woj. łódzkiego, 7 osób z woj. śląskiego, po 5 osób z woj. podkarpackiego oraz dolnośląskiego, 3 osób z woj. pomorskiego i 1 osoby z woj. małopolskiego.

W województwie podkarpackim potwierdzono 5 kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COV-2. Tym samym liczba zainfekowanych koronawirusem w naszym regionie wzrosła do 25 osób.

Najnowsze przypadki to cztery osoby z powiatu mieleckiego, są w stanie dobrym, przebywają w ścisłej kwarantannie oraz jeden mężczyzna z powiatu niżańskiego, który jest hospitalizowany.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 6477 osób, a 6020 osób jest poddanych kwarantannie. Hospitalizowanych jest 68 osób.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem wynosi obecnie 492. Pięć z tych osób zmarło. (PAP) i PR Rzeszów

Aktualizacja 20:53

Mamy 44 nowe, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych przypadki zakażenia koronawirusem; łącznie liczba przypadków Polsce wzrosła do 536, z czego 5 osób zmarło – podało w sobotę wieczorem Ministerstwo Zdrowia.

Resort zdrowia poinformował, że nowe przypadki zakażenia koronawirusem dotyczą 20 osób z woj. mazowieckiego, 15 osób z woj. łódzkiego, 5 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego i po 1 osobie z woj. lubelskiego i świętokrzyskiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem wynosi obecnie 536. Pięć z tych osób zmarło.

Łącznie w sobotę resort zdrowia potwierdził 111 przypadków nowych przypadków zarażenia koronawirusem. (PAP)

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

To Top