News

PolRegio i InterCity zmieniają rozkład jazdy. Jakie będą połączenia?

polregio intercity rozkład jazdy

Od niedzieli z dziewięciu do 19 wrośnie liczba pociągów PolRegio kursujących na linii nr 25 Dębica-Mielec-Dębica. Ponadto na tej trasie wydłużono relacje 9 pociągów do Padwi Narodowej.

Jutro wchodzi w życie nowy, całoroczny rozkład jazdy koleją.

PolRegio

W ofercie PolRegio jest też nowa para pociągów z Tarnowa do Dębicy i z powrotem. Dodatkowo w weekendy będą kursowały pociągi relacji Rzeszów-Sanok oraz Rzeszów-Gorlice.

W planach na najbliższe miesiące jest m.in. uruchomienie połączenia kolejowego na trasie Sanok-Ustrzyki Dolne.

Podczas długiego, majowego weekendu będą kursowały pociągi z Rzeszowa do Zamościa i Sandomierza oraz z Jarosławia do Lublina. Natomiast podczas  wakacji dodatkowo pojawią się kursy z Rzeszowa i Sanoka do słowackiego miasta Medzilaborce.

InterCity

W ofercie dalekobieżnej z i do Rzeszowa oraz Przemyśla kursować będzie po 14 par pociągów InterCity. Na trasie między Rzeszowem a Warszawą przez Kraków pasażerowie mogą też korzystać z pojazdów Pendolino.

W nowym rozkładzie jazdy pociąg Intercity Grottger relacji Przemyśl-Wrocław-Przemyśl zastąpi obecny skład Intercity Lwów Ekspress.

W przyszłym roku podróżni będą musieli liczyć się z utrudnieniami z powodu remontów niektórych linii kolejowych.

Od marca do końca sierpnia pociąg TLK Bieszczady będzie jeździć trasą alternatywną przez Strzyżów i Rzeszów Zachodni. Czasowo będzie zawieszone kursowanie pociągu TLK Wetlina.

źródło: PR Rzeszów

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top