Biznes

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) ma biuro w Rzeszowie

paih rzeszów
Fot. Grzegorz Bukała/Urząd Miasta Rzeszowa

Rzeszów. Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) otworzyła swoje biuro regionalne w Rzeszowie.

O tym fakcie poinformował dzisiaj prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek.

W ciągu ostatnich trzech lat zorganizowaliśmy wspólnie z Zagranicznymi Biurami Handlowymi PAIH blisko dwadzieścia wydarzeń gospodarczych w Polsce, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, USA, Kanadzie i Australii. Otwierając swoje Regionalne Biuro Handlowe w Rzeszowie Agencja zrobiła kolejny krok służący wzmocnieniu wsparcia firm z regionu, które planują ekspansję zagraniczną. Na pewno ten fakt wykorzystamy. Jesteśmy do tego przygotowani. Serdecznie życzę pracownikom Biura powodzenia w realizacji ich misji! – napisał Konrad Fijołek w mediach społecznościowych.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) tak pisze o sobie:

Jesteśmy pierwszym punktem kontaktu dla eksporterów i inwestorów, działającym na kilkudziesięciu rynkach świata. Doradzamy bezpłatnie na rzecz rozwoju i promocji polskiej przedsiębiorczości. Należymy do Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR).

Naszą misją jest zwiększenie napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych do kraju oraz zasięgu i dynamiki umiędzynarodowienia polskich przedsiębiorstw. Działamy zarówno w Polsce, jak i poprzez Zagraniczne Biura Handlowe (ZBH).

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top