Poradnik

Pomysł na prezent dla szefa – Kryształy 3D o tematyce biznesowej

kryształ 3D grawer personalizacja

Wyjątkowy prezent dla członka rodziny, szefa czy pracowników musi trafiać w gust takiej osoby, a jednocześnie być oryginalny i niepowtarzalny. Wspaniałą pamiątką na całe życie są właśnie kryształy 3D. Wręczając taki upominek, mamy pewność, że nie będzie on rzucony w kąt tak jak inne powtarzające się prezenty. Na zawsze pozostanie w sercu obdarowanej osoby i przez wiele lat będzie fantastycznym wspomnieniem. Trudno jest znaleźć prawdziwą perełkę wśród wielu różnych przedmiotów, które można wybrać na prezent. Warto więc zdecydować się na coś ponadczasowego, takiego jak grawerowana statuetka 3D.

Kryształy 3D jako kreatywny prezent na święta dla szefa

Personalizowane statuetki 3D są optymalnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują niebanalnego podarunku. Doskonale sprawdzają się jako prezent na święta dla szefa, ale mogą być również doskonałym upominkiem dla członków naszej rodziny, przyjaciół czy znajomych.

Można je postawić na firmowym biurku albo też w domu na szafce, gdzie zawsze pięknie się prezentują i rzucają w oczy osobom, które pierwszy raz wchodzą do takiego pomieszczenia. Grawerowane kryształy można nabyć w wielu różnych formach, dlatego zanim zdecydujemy się na zakup takiego produktu, należy dokładnie zastanowić się nad tym, komu będzie wręczony.

Jakie motywy są najczęściej wybierane w kryształach 3D?

W zasadzie nie ma ograniczeń co do pomysłu dotyczącego personalizowanej statuetki. Kryształy 3D mogą być wyprodukowane z motywami świątecznymi, kwiatowymi, biznesowymi, ślubnymi, naukowymi albo bajkowymi.

Popularnością cieszą się także zdjęcia 3D w szkle. Na takie rozwiązanie najczęściej decydują się osoby, które wręczają prezent swoim bliskim na rocznicę ślubu, na urodziny, na walentynki albo Dzień Kobiet, zakończenie studiów czy też jakąkolwiek inną, ważną uroczystość.

Co warto wiedzieć o grawerowanych kryształach 3D?

Grawerowanie 3D w szkle wykonuje się laserem 3D. Dlatego też całość jest niezwykle precyzyjna, a przy tym zachowane zostają najważniejsze walory estetyczne. Statuetka charakteryzuje się unikalnym designem i jest gwarancją ponadczasowego wzornictwa.

Producenci kryształów 3D oferują dodatkowo specjalne podstawki LED, które jeszcze lepiej podkreślają walory estetyczne takiego produktu. Można je ustawić w wybranym przez siebie miejscu, czyli w gabinecie firmy, w sypialni czy też w salonie.

Zarówno dla swojego szefa, jak i dla osób starszych fantastyczną pamiątką są zdjęcia w szkle 3D. Takie upominki są ponadczasowe, pozwalają powrócić myślami do wspaniałych chwil z naszego życia, a przy tym są dla wręczającego szansą na wyrażenie swoich uczuć.

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top