Praca

Praca w BSH (Rzeszów). Firma poszukuje 25 pracowników do fabryki w Głogowie Małopolskim

bsh praca rzeszów głogów małopolski oferty pracy
fot. BSH

Firma BSH zwiększa zatrudnienie. Obecnie posiada oferty pracy dla 25 pracowników, którzy zajmą się produkcją sprzętu gospodarstwa domowego i transportem wewnętrznym.

Spółka uruchomiła też pierwsze autonomiczne pojazdy w fabryce małego AGD w Głogowie Małopolskim pod Rzeszowem.

Spółka BSH produkuje na Podkarpaciu kapsułkowe ekspresy do kawy, maszynki do mielenia i odkurzacze. Ten sprzęt marek Bosch i Siemens trafia do klientów głównie z Europy Zachodniej, ale również z innych regionów świata oraz z Polski. W ostatnim czasie firma uruchomiła dwa pierwsze autonomiczne roboty, które same transportują materiały w magazynie.

„Wybraliśmy najnowocześniejsze, inteligentne urządzenia. Nasze roboty nie wymagają od nas przygotowywania dla nich specjalnych ścieżek. Są wyposażone w kamery i czujniki, dzięki którym omijają przeszkody. To najnowsze rozwiązania na rynku” – powiedziała Anna Jonkisz z BSH, liderka projektu uruchomienia tych pojazdów. Dodała, że ruch tych autonomicznych wózków jest wkomponowanych w ruch innych maszyn i ludzi.

Richard Dalacker, dyrektor oddziału BSH w Rzeszowie podkreślił, że zrównoważona automatyzacja to dla fabryki ważny i właściwy krok w przyszłość. „Będziemy nadal inwestowali w roboty wszędzie tam, gdzie mogą one ułatwiać pracownikom pracę i znacząco przyspieszyć automatyzację” – powiedział Richard Dalacker.

bsh autonomiczny pojazd rzeszów

fot. BSH

Oferty pracy w BSH (Rzeszów / Głogów Małopolski) – pracownicy poszukiwani

W związku ze zwiększaniem produkcji, BSH poszukuje 25 nowych pracowników do swojej fabryki. Początkowo zostaną oni zatrudnieni na podstawie umowy o pracę tymczasową z perspektywą na zatrudnienie bezpośrednio przez BSH. Fabryka przy ul. Innowacyjnej w Głogowie Małopolskim oferuje dobrze zorganizowane stanowiska pracy, kantynę na terenie zakładu i przyjazną atmosferę. Pracownicy korzystają z nowoczesnych narzędzi i sprzętu.

Produkcja w BSH jest prowadzona zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Firma poszukuje też kilku inżynierów, konstruktorów i specjalistów, którzy w międzynarodowym środowisku będą pracowali nad nowymi technologiami. BSH zatrudni pracowników do działów badań i rozwoju, IT oraz zakupów.

Wszystkich zainteresowanych pracą w obszarze produkcji BSH w Rzeszowie zaprasza do kontaktu pod numerami telefonu: 606 821 065 (Manpower), 502 298 358 (Job Impulse), 663 984 513 (Randstad).

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy znajdziesz tutaj –> Praca BSH Rzeszów Głogów Małopolski

źródło: BSH

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top