Praca

Praca w Collins Aerospace (GOODRICH). Firma będzie zatrudniała kolejnych pracowników

collins aerospace praca rzeszów krosno goodrich

Jasionka/Krosno. Dzień Otwarty, który odbędzie się 10 grudnia (sobota) w obu zakładach Collins Aerospace (GOODRICH), czyli w Krośnie i w podrzeszowskiej Jasionce (Tajęcina) to idealna okazja, aby poznać firmę, zakres jej produkcji oraz porozmawiać ze specjalistami od rekrutacji.

W godzinach od 10:00 do 13:00 chętne osoby będą mogły zwiedzić produkcję, a także porozmawiać z rekruterami i zostawić swoje CV.

Collins Aerospace (GOODRICH): dla kogo ta praca?

Operator procesów chemicznych, operator OSN, kontroler jakości – to tylko niektóre ze stanowisk, na które pracowników szuka firma COLLINS AEROSPACE (Goodrich), która posiada zakłady w Krośnie i w podrzeszowskiej Jasionce i.

Firma, która obecnie zapewnia pracę ponad 1100 osobom w najbliższym czasie zatrudni kolejnych pracowników.

Zakłady Collins Aerospace w Krośnie i podrzeszowskiej Tajęcinie, należące do amerykańskiej korporacji Raytheon Technologies, produkują komponenty podwozi do popularnych pasażerskich samolotów, m.in. Boeingów 737, Airbusa A350, a także do amerykańskich samolotów wojskowych F16, F18 i F35 i samolotów biznesowych z rodziny Gulfstreama.

Samolot składa się z setek tysięcy części, które muszą ze sobą perfekcyjnie współpracować. Technologia jest ważna, ale to ludzie sprawiają, że to wszystko działa – podkreśla Kaja Zielonka – Foryś, dyrektor personalna.

Stale rekrutujemy. W najbliższym czasie do każdego z naszych zakładów planujemy zatrudnić kolejnych kilkudziesięciu nowych pracowników. Poszukujemy osób na stanowiska: operator obrabiarek sterowanych numerycznie, operator procesów chemicznych, kontroler jakości, planistów czy specjalistów ds. wsparcia systemów produkcji. Szukamy osób zarówno z mniejszym jak i większym doświadczeniem. Regularnie organizujemy kursy szkoleniowe dla osób, które chciałyby rozpocząć pracę na stanowisku operatora OSN – wylicza dyrektor personalna.

DNI OTWARTE Collins Aerospace (GOODRICH)

Firma zaprasza 10 grudnia

Z uwagi na rodzaj prowadzonej działalności wymagane są wcześniejsze zapisy. Najpóźniej do 8 grudnia należy wysłać wiadomość e-mail na poniższe adresy podając informacje dla każdego uczestnika:

  • imię i nazwisko
  • obywatelstwo/obywatelstwa
  • kraj urodzenia

KIEDY? 10 grudnia (sobota), 10:00 – 13:00

GDZIE?

  •  KROSNO – Collins Aerospace (Goodrich Aerospace), ul. Żwirki I Wigury 6a
  • TAJĘCINA – Collins Aerospace, Tajęcina 111 (podrzeszowska Jasionka)

ZAPISY:

  • KROSNO: krosno.sekretariat@collins.com
  • TAJĘCINA: rzeszow.sekretariat@collins.com
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top