Praca

Praca w Rzeszowie. Szpital Specjalistyczny Pro-Familia szuka pracownika do sekretariatu

szpital pro familia rzeszów
fot. Szpital Specjalistyczny Pro-Familia

Rzeszów/Praca. Szpital Specjalistyczny Pro-Familia szuka pracownika.

W chwili obecnej firma rekrutuje na jedno stanowisko.

Oferta pracy (Szpital Specjalistyczny Pro-Familia/Rzeszów)

Pracownik sekretariatu

Możliwa praca w godzinach nocnych: nie
Tryb wypłaty: miesięczna
System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia

Twój zakres obowiązków

  • Prace administracyjno biurowe.
  • Praca z dokumentacją.

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • biegłość w obsłudze komputera
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy własnej
  • doświadczenie w pracy biurowej

Oferują

Kandydatom oferujemy pracę w miłej atmosferze oraz sympatycznym, dynamicznym zespole. Liczymy na duże zaangażowanie oraz wysoką motywację do pracy na rzecz firmy.

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Szpital Specjalistyczny Pro-Familia”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.