Biznes

Praca w Voice Contact Center (VCC). Firma otworzyła nowe centrum operacyjne w Rzeszowie

voice contact center rzeszów praca oferty pracy vcc

Rzeszów. Voice Contact Center (VCC) z Grupy OEX otworzyło nowe centrum operacyjne w Rzeszowie, podała spółka.

W planie jest powiększanie rzeszowskiego oddziału oraz rekrutacja kolejnych konsultantów. Aktualnie przygotowano 50 stanowisk operacyjnych.

serwis cnc oprzyrządowanie renishaw

Voice Contact Center posiada również biura w Warszawie, Łodzi, oraz w Lublinie. Wraz z nowo otwartym biurem w Rzeszowie (ul. Tadeusza Rejtana 20), firma dysponuje 915 stanowiskami contact center i współpracuje z blisko 1 500 specjalistami.

Spółka w 2022 r. rozpoczęła współpracę między innymi z Tauron Obsługa Klienta, niemiecką marką meblową Loberon, siecią bezobsługowych wypożyczalni rowerów Nextbike oraz CCC, podano także.

Praca w Voice Contact Center, czyli praca dla studentów?

„Wybór Rzeszowa, jako kolejnej lokalizacji centrum operacyjnego, poprzedziliśmy badaniem potencjału rekrutacyjnego i możliwości pozyskiwania specjalistów do obsługi w języku polskim, ale również w językach obcych. Podobnie jak w przypadku Lublina, gdzie działają już 2 nasze centra, Rzeszów przyciąga wielu studentów, dla których praca w contact center jest atrakcyjna ze względu na elastyczność i możliwość dostosowania grafiku. Oferujemy również wiele szkoleń, które pozwalają szybko poznać specyfikę naszych systemów i technologii” – powiedział operations & client director w VCC Krzysztof Banaś, cytowany w materiale.

Voice Contact Center należy do grupy kapitałowej OEX. Oferuje prowadzenie biur obsługi klienta wspieranych przez autorskie boty konwersacyjne.

OEX to grupa kapitałowa specjalizująca się w dostarczaniu usług i technologii w obszarze sprzedaży. Do grona klientów OEX należą wiodące polskie i zagraniczne marki z branży eCommerce, FMCG i telekomunikacyjnej. Grupę OEX tworzy kilkanaście spółek, które zatrudniają łącznie ponad 1 400 osób. OEX S.A. od 2005 roku jest notowana na GPW.

(ISBnews)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top