Poradnik

Przewóz osób – jak podróżują firmy

Przewóz osób – jak podróżują firmy 1

Na przestrzeni lat usługi transportowe ewoluowały, dopasowując się do potrzeb i wymagań klientów biznesowych, stawiających na komfort oraz bezpieczeństwo przewozu osób, realizowanego busami. Porównując dostępne oferty nasuwa się pytanie, na jakie kryteria należy zwrócić uwagę organizując przewóz osób busem? W końcu oferty firm transportowych znacznie różnią się pomiędzy sobą. W naszym artykule znajdziesz kilka wskazówek oraz wyjaśnienie, czym wyróżnia się transport VIP i dlaczego to usługa skrojona na miarę potrzeb Twojej firmy.

Profesjonalizm w każdym calu

Usługi VIP dla firm to ciekawa oferta, szyta na miarę potrzeb przedsiębiorców, dbających o każdy detal prowadzonej działalności. Po pierwsze środek transportu. Na rynku firmy oferują wynajem busów zróżnicowanymi pojazdami – nowoczesnymi, w pełni wyposażonymi modelami oraz starszymi, mniej wygodnymi i reprezentatywnymi. W praktyce różnica jest ogromna. Szczególnie jeśli mowa o przewozie dalekobieżnym, w którego przypadku poza bezpieczeństwem, bardzo duże znaczenie ma komfort jazdy. Obecnie przewóz osób klimatyzowanymi busami to pewnego rodzaju standard, choć spotkać się można z ofertami, realizowanymi pojazdami niespełniającymi tego wymogu. Na komfort przejazdu niebagatelny wpływ będą mieć również wygodne fotele, możliwość podładowania telefonu lub laptopa, stoliki czy sieć wifi na pokładzie.

Kierowca ubrany w elegancki strój, sympatyczny, porozumiewający się również w języku angielskim? Właśnie takie usługi wchodzą w skład oferty dla firm.

Czego jeszcze możesz oczekiwać? Przede wszystkim usługi świadczonej na najwyższym poziomie, spełniającej wysokie standardy, dogodnych form płatności – gotówką, kartą, przelewem. Wystarczy jasno określić wymagania.

Wynajem busów oraz wynajem autokarów – szeroka oferta

Firmy transportowe posiadają coraz szerszą, bardziej rozbudowaną oraz zróżnicowaną ofertę, starając się dostosować ją do wymagań stawianych przez klientów. Wymagania te znacznie różnią się między sobą. Wiele firm posiada elastyczną ofertę – dopasowaną do indywidualnych potrzeb klientów. Nie da się zaprzeczyć, że organizacja przewozu dla firm to specyficzna usługa, a przedsiębiorcy należą do grupy wymagających klientów. Sprostanie wymaganiom nie zawsze jest zadaniem prostym. Natomiast firmy transportowe cały czas dbają o rozwój swoich usług, oferując np. transport VIP, który dokładniej omówimy w kolejnym akapicie.

Wybór odpowiedniej firmy oferującej przewóz to gwarancja jakości zrealizowanej usługi, bez nieprzewidzianych zdarzeń, jak na przykład awarii pojazdu.

Wybierając firmę transportową zwróć uwagę na:

  • elastyczność oferty – wybór pomiędzy różnymi udogodnieniami umożliwia dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb,
  • jakość realizowanych usług – w tym względzie warto zwrócić uwagę na flotę pojazdów, jaką dysponuje firma,
  • adekwatność ceny do oferowanych udogodnień.

W każdym dużym mieście nie będziemy mieć trudności aby znaleźć firmę świadczącą takie usługi: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk czy Kraków wynajem busa z kierowcą o podwyższonym standardzie jest stosunkowo łatwym zadaniem. Konkurencja jest spora ale to dobrze dla nas klientów oczekujących wysokich standardów, świetnej obsługi i przystępnej ceny

Usługa transport VIP nowym wymiarem transportu

Coraz więcej firm wymaga czegoś więcej, niż wysokiej jakości usług transportowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientom firmy transportowe oferują usługę transportu VIP np. transfer z/na lotnisko, realizowaną luksusowymi pojazdami takimi jak limuzyny Mercedes Klasy E i S, vany Mercedes V-class czy też luksusowe mikrobusy Mercedes Sprinter kilkunastoosobowe z opcją stolika w środku aby podczas jazdy pasażerowie mogli podróżować w układzie konferencyjnym.

Transport VIP jest więc czymś zupełnie innym, niż tylko przewóz do miejsca docelowego. Wybierając tego typu usługę wywołasz pozytywne wrażenie u kontrahentów, to świetny sposób na podniesienie prestiżu firmy, a także poprawę jej wizerunku.

Jeśli zamawiając transport, chcesz zapewnić pełną wygodę oraz komfort pasażerom, wybierz usługę VIP! Świadomie dobieraj najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Podsumowując – VIP transport to:

  • przewóz osób realizowany wysokiej klasy pojazdami,
  • komfort pasażerów,
  • szereg udogodnień m.in. związanych z wyborem formy płatności czy też dostęp do sieci WIFI,

elegancki kierowca, mówiący w języku obcym i służący pomocą w każdej chwili.

Tekst opracowany we współpracy z M Bus – przewóz osób Kraków

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top