News

Radni PiS ponownie krytykują Konrada Fijołka

konrad fijołek wybory rzeszów atak pis
Fot. Konrad Fijołek / Facebook

Zdaniem rzeszowskich radnych PiS Konrad Fijołek wbrew deklaracjom nie jest niezależnym i obywatelskim kandydatem na prezydenta Rzeszowa.

Zarzucają mu, że w swojej kampanii wyborczej posiłkuje się politykami opozycji z kraju.

Baranów sandomierski Zamek

Dziś Fijołka w staraniach o prezydenturę wsparli m.in. prezydenci Warszawy, Łodzi, Gdańska, Sopotu, Wrocławia, Opola i Lublina.

Szef klubu radnych PiS Marcin Fijołek powiedział na konferencji prasowej, że Rafał Trzaskowski nie przywiezie do Rzeszowa pieniędzy na nowe drogi, czy przedszkola.

Radny Tomasz Kamiński ze sztabu wyborczego Konrada Fijołka nie widzi nic złego w tym, że przyjeżdżają prezydenci największych miast w Polsce. Przypomina, że Ewa Leniart sprowadziła do Rzeszowa Jarosława Kaczyńskiego i ministrów.

źródło: PR Rzeszów

2 komentarze

2 Comments

  1. Anetkaaa

    10 czerwca 2021 at 11:19

    no a Pan Warchoł nikogo nie sprowadza i to jest odpowiedni człowiek, a nie jakaś marionetka opozycji czy partii rządzącej…

  2. Arek

    10 czerwca 2021 at 11:21

    obydwie partie już się prześcigają, kto jest lepszy dlatego takie zamieszanie robią, lepiej po cichu i na spokojnie jak to robi Pan Warchoł, pieniądze z ministerstwa są na szpitale co jest najważniejsze w dzisiejszych czasach, to on powinien wygrać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

To Top