Biznes

Salon samochodowy Ford Auto-Boss

ford chorzów auto boss

Salon samochodowy jest miejscem, w którym dokonujemy zakupu pojazdu na najbliższe lata a nierzadko dekady. Co prawda obecnie mało kto może pochwalić się, że posiada swój samochód pomimo upływu 20 czy 30 lat, ale i tak wiele aut pozostaje u jednego właściciela przez nawet kilkanaście lat. Dlatego dokonując zakupu chcemy mieć pewność, że wybraliśmy prawidłowo. Takiej gwarancji nie da nam żaden salon na świecie, ale przeglądając oferty i analizując sytuację na rynku można zminimalizować ryzyko zakupu nietrafionego auta. Na Śląsku działa salon samochodowy Auto-Boss, który oferuje swoim klientom szeroką ofertą aut marki Ford. Rozważałeś zakup auta tego amerykańskiego producenta? Jeżeli nie to koniecznie poznaj bliżej ofertę Ford, a jeśli tak to koniecznie odwiedź stronę Auto-Boss i sprawdź aktualne promocje.

Ford

Motoryzacja jest przesiąknięta stereotypami, które nie mają większego sensu. Głównie osoby starsze używają takich łatek, a ich dzieci je chłoną i powtarzają, że francuskie samochody to nie bardzo, a pewna włoska marka to więcej czasu na lawecie spędza niż na drogach. Większość tego typu też powstało na bazie jednego czy dwóch modeli, które były produkowane w latach 80-90 gdy nie było jeszcze internetu i opinie o aucie przenosiły się drogą pantoflową.

Ford nigdy nie miał przyszytej tak oczywistej łatki jak ta wyżej wymieniona. Co prawda kojarzył się z autami rodzinnymi i niezbyt odkrywczymi pod kątem designu, ale ciężko powiedzieć, że to coś złego. Marka Ford nigdy się nie wystawiła na poważniejsze ataki, gdyż zawsze produkowała auta bezpieczne i nisko awaryjne, które były dostępne w przystępnej cenie. Dzięki temu Ford był w stanie na przestrzeni dekad utrzymać klientów i zdobywać nowych. Obecni sprzedaje miliony samochodów rocznie i plasuje się w czołówce światowych firm motoryzacyjnych.

Wiele modeli aut Ford obecnych aktualnie w sprzedaży to wciąż samochody rodzinne. Jednak moda zmieniła nieco segment w jaki firma mocniej poszła, chodzi oczywiście o auta typu SUV. Ford posiada bardzo bogatą ofertę na auta typu SUV od bardziej konwencjonalnych rozwiązań jak Ford Kuga przez drapieżnego Forda Puma ST po w pełni elektryczny samochód jakim jest Ford Mustang Mach-E. Wszystkie te auta wyróżniają się czymś spośród konkurencji w swoim segmencie.

Naturalnie Ford to również auta stworzone do jazdy miejskiej jak Ford Fiesta czy Ford Focus. Zwinne i oszczędne pozwalają cieszyć się nieskrępowaną jazdą w gęstym ruchu ulicznym.

Ford to również samochody dostawcze, wśród których ogromną rolę odgrywa Ford Transit. Samochód ten zdominował rynek aut dostawczych i jest pierwszym wyborem w przypadku większości firm. Niezawodność auta i jest legendarna, podobnie jak przemyślana konstrukcja.

Wszystkie współczesne modele Ford wyposażone są w liczne systemy dbające o komfort i bezpieczeństwo. Nawet podstawowe wersje większości aut są bardzo bogato wyposażone i zapewniają dostęp do inteligentnego tempomatu, asystenta pasa ruchu czy systemów ostrzegających przed ryzykiem kolizji.

Również wnętrze samochodów Ford zostało zaprojektowane w przemyślany sposób. Jest ergonomiczne, a wszystkie niezbędne przyciski znajdują się pod ręką kierowcy. Zarządzanie sporą częścią multimedialnych aspektów odbywa się za pomocą ekranów dotykowych. Wygodne fotele i dobre materiały pozwalają poczuć się komfortowo podczas jazdy.

Gdzie kupić auta Ford?

Najlepszym miejscem na dokonanie zakupu aut Ford jest Autoryzowany Dealer Ford Auto-Boss posiadający salony samochodowe w Chorzowie i Bielsku-Białej. Niezależnie od tego, który salon samochodowy wybierzesz, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie na każdym etapie zakupu auta. Auto-Boss umożliwia swoim klientom również możliwość odbycia jazdy testowej i skorzystania z bogatej oferty finansowania. Na miejscu czekają na Ciebie zarówno auta nowe jak i używane, które przed trafieniem do sprzedaży przeszły dokładny przegląd w pobliski ASO.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top