Poradnik

Tani kurier dla firmy – jak wybrać?

kurier firma tani platforma furgonetka

Chcesz nadawać przesyłki kurierskie ze swojej firmy i zastanawiasz się, jak wybrać odpowiedniego kuriera? Paczki mają dochodzić szybko i bezproblemowo, a jednocześnie zależy Ci na jak najniższej cenie nadań? Wielu przedsiębiorców zadaje sobie pytanie, co będzie dla firmy lepsze: umowa z firmą kurierską, czy z brokerem? O wyborze w wielu przypadkach przesądzają koszty związane ze współpracą.

Czy lepiej podpisać umowę z firmą kurierską, czy z brokerem?

Usługi firmy kurierskiej i brokera usług kurierskich są w zasadzie takie same, ale z punktu widzenia klienta występują dość znaczące różnice. Korzystne może być zarówno podpisanie umowy z kurierem, jak i korzystanie z platformy usług kurierskich – wszystko zależy tak naprawdę od indywidualnej sytuacji.

Współpraca z platformą usług kurierskich

Współpraca bezpośrednio z kurierem

Nie wymaga podpisywania umów. Wymaga podpisania umowy.
Nie wymaga deklarowania określonej liczby przesyłek w miesiącu. Wymaga zadeklarowania miesięcznego wolumenu przesyłek.
Korzystać można od razu po rejestracji i zaakceptowaniu regulaminu. Korzystanie można rozpocząć po sporządzeniu i zatwierdzeniu umowy współpracy.
Dostępne są częste promocje i rabaty. Promocje nie są dostępne.
Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych i firmowych. Umowę może podpisać tylko klient biznesowy.

 

Umowę z firmą kurierską warto zawrzeć tak naprawdę tylko wtedy, kiedy możesz zagwarantować bardzo dużą liczbę przesyłek w miesiącu. Tylko w takim przypadku będziesz mógł wynegocjować atrakcyjne stawki bezpośrednio u firmy kurierskiej. Jeśli wysyłasz paczki sporadycznie lub często, ale nie chcesz się wiązać umową, lepsza będzie współpraca z platformą usług kurierskich.

Platforma usług kurierskich – jakie gwarantuje korzyści?

Platforma usług kurierskich Furgonetka pośredniczy w zamawianiu kuriera. Główną przewagą tego serwisu jest możliwość porównania cen u wielu firm kurierskich  jednocześnie, dzięki czemu możemy wybrać kuriera, który najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom. Platforma ułatwia wysyłanie paczek, a dodatkowo oferuje wiele usług dodatkowych, dzięki którym nadania mogą być bardziej spersonalizowane. Furgonetka oferuje też bardzo korzystne ceny nadań. Jak to się dzieje, że najtańszy kurier dla firm jest dostępny w serwisie będącym przecież pośrednikiem? Powód takiego stanu rzeczy jest bardzo prosty – serwis Furgonetka ma umowy z wieloma firmami kurierskimi i zapewnia im duży wolumen przesyłek, a przez to może negocjować ceny. Tani kurier dla firmy zamówiony w serwisie Furgonetka poziomem usług nie różni się od poziomu oferowanego bezpośrednio u kurierów.

Dodatkową korzyścią wynikającą z wykorzystania serwisu Furgonetka jest możliwość oszczędzania dzięki promocjom i rabatom. Zamów kuriera do domu lub do firmy przez platformę Furgonetka i nadawaj przesyłki bez podpisywania umowy.

Zarejestruj się w serwisie https://furgonetka.pl/ i oszczędzaj pieniądze.

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top