Turystyka

Wizz Air będzie latał z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Pierwsza trasa do Eindhoven

rzeszów jasionka eindhoven loty wizz air

Wizz Air rozpocznie operowanie z dziesiątego lotniska w Polsce – Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, podał przewoźnik. Na początek uruchomi loty do holenderskiego Eindhoven, dwa razy w tygodniu, od 6 listopada.

„Wizz Air kontynuuje rozwój siatki niskokosztowych połączeń w Polsce. Z ogromną radością ogłaszamy naszą pierwszą trasę z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka do Eindhoven, przy zachowaniu najwyższych standardów w zakresie protokołów dotyczących bezpieczeństwa i higieny. Jesteśmy przekonani, że nasze nowe połączenie do Niderlandów zyska uznanie wśród naszych klientów. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład samolotów z młodej floty Wizz Air” – powiedział członek zarządu ds. handlowych George Michalopoulos, cytowany w komunikacie.

„Dzisiejsza wiadomość to przełomowy moment w historii portu lotniczego Rzeszów-Jasionka. Naszym strategicznym celem jest zwiększanie liczby współpracujących z nami przewoźników, dlatego doceniamy decyzję linii Wizz Air, by rozpocząć operowanie z naszego lotniska. Mam nadzieję, że nowa trasa to początek długoterminowej współpracy umożliwiającej rozwój naszej siatki połączeń” – dodał prezes portu Adam Hamryszczak.

Ceny biletów zaczynają się od 69 złotych.

Wizz Air to największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej. Jej flota składa się z ponad 120 samolotów typu Airbus A320 i A321. W roku finansowym kończącym się 31 marca 2020 r. miała ok. 40 mln pasażerów.

(ISBnews)

1 komentarz

1 komentarz

  1. Lukasz

    13 października 2020 at 11:35

    Kiedy Hamburg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top