News

Zmodyfikowana przez Game Over Cycles Yamaha Niken „Najbardziej szalonym motocyklem” na Custombike-Show 2019

Zmodyfikowana przez Game Over Cycles Yamaha Niken "Najbardziej szalonym motocyklem" na Custombike-Show 2019 1
Fot. za Facebook

Kolejny sukces przerabiającej motocykle rzeszowskiej firmy Game Over Cycles. Na kończącym się dziś w Bad Salzuflen w Niemczech Custombike-Show 2019, największej na świecie tego typu imprezie, zmodyfikowana Yamaha Niken otrzymała główną nagrodę w kategorii „Najbardziej szalony motocykl”

Niken już w oryginale jest niezwykły – to trójkołowiec z dwoma kołami z przodu. Mechanicy z GOC zmienili mu m.in owiewki, zwłaszcza z przodu, nadając im futurystyczny kształt.  Agresywny wygląd podkreśla listwa z kolcami zamontowana pod (także zmienionymi) reflektorami. Motocykl ma też niecodzienny kolor – jego elementy wykonano z surowego, szlifowanego metalu i cały jest srebrzysty.

Yamaha Niken to nowoczesna konstrukcja – na rynku jest od nieco ponad roku. Wg pasjonatów z Game Over Cycles ich wersja to pierwszy modyfikowany egzemplarz tej marki na świecie.

Rzeszowska firma znana jest z wielu oryginalnych konstrukcji m.in wytatuowanego motocykla czy maszyny inspirowanej twórczością heavy metalowego zespołu Behemoth.

źródło: PR Rzeszów

1 komentarz

1 komentarz

  1. adam

    8 grudnia 2019 at 20:00

    naprawdę ciekawie to wyszło i gratulacje dla firmy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top