Praca

Praca w Leżajsku. Firma Agri Plus szuka pracownika

agri plus praca leżajsk oferty pracy

Praca/Leżajsk. Agri Plus jest wiodącym producentem trzody chlewnej w Polsce.

Działalność Spółki obejmuje zintegrowaną z działem trzody chlewnej produkcję roślinną i produkcję pasz.

Działalność Agri Plus swoim zasięgiem obejmuje teren prawie całej Polski.

Oferty pracy (Agri Plus/Leżajsk)

Zootechnik

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac związanych z hodowlą trzody chlewnej pod nadzorem specjalistów
  • Wsparcie i zastępowanie brygadzisty lub kierownika fermy zgodnie z posiadanymi kompetencjami

Wymagania

  • Wykształcenie: zootechnik lub technik weterynarii
  • Chęć powiązania własnej kariery zawodowej z hodowlą trzody chlewnej
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Zdolności organizacyjne
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Chęć praktycznej nauki zawodu
  • Odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferta

  • Docelowo – możliwość objęcia stanowiska brygadzisty lub kierownika fermy – po uzyskaniu doświadczenia w wymaganych obszarach działalności fermy
  • Umowę o pracę w grupie będącej krajowym liderem w sektorze produkcji żywności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji i wyników
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności, uprawnień i doświadczeń
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Imprezy integracyjne, m.in. dożynki
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w ramach dofinansowania do: zajęć sportowych, wypoczynku i świąt

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Agri Plus”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.