Inwestycje

Gmina Nowa Sarzyna: nowe sale gimnastyczne i modernizacja obiektów sportowych

gmina nowa sarzyna

Gmina Nowa Sarzyna ogłosiła przetarg na budowę i modernizację infrastruktury sportowej i kulturalnej na terenie Gminy Nowa Sarzyna.

Ogłoszenie o zamówieniu pojawiło się w dniu dzisiejszym.

Nazwa zamówienia: Budowa i modernizacja infrastruktury sportowej i kulturalnej na terenie Gminy Nowa Sarzyna

Przedmiot zamówienia składa się z 5 części:

Budowa sali gimnastycznej w Sarzynie

Przedmiotem części 1 zamówienia jest rozbudowa i przebudowa budynku szkoły podstawowej w Sarzynie na działkach nr ewid 2590, 2596/1 o część sportową (sala gimnastyczna) wraz z zapleczem i infrastrukturą techniczną.

Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Rudzie Łańcuckiej wraz z infrastruktura towarzyszącą

Planuje się budowę sali gimnastycznej o wymiarach: 12,0 m x 24,76 m wraz z wyposażeniem, przylegającą i powiązaną funkcjonalnie z istniejącym budynkiem szkoły podstawowej.

W ramach zadania wykonane zostanie zaplecze sanitarne, magazynowe i administracyjne dwie sale lekcyjne oraz dwie sale przedszkolne wraz z sanitariatami i wyposażeniem.

Modernizacja infrastruktury kulturalnej – Przebudowa budynku biblioteki w miejscowości Sarzyna

Przedmiotem części 3 zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie trzech pomieszczeń budynku oraz modernizacji części elementów zewnętrznych w budynku Domu Kultury w Sarzynie

Poszerzenie oferty kulturalnej Gminy Nowa Sarzyna poprzez modernizację bazy wraz z zakupem wyposażenia – filia Wola Zarczycka

Przedmiotem części 4 zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie pomieszczeń biblioteki, pomieszczeń pomocniczych, komunikacji i sanitariatów w budynku Ośrodka Kultury w Woli Zarczyckiej.

Modernizacja obiektów sportowych na terenie Gminy Nowa Sarzyna

Przedmiotem części 5 zamówienia jest wykonanie prac na obiektach Klubów Sportowych w miejscowości: Sarzyna, Tarnogóra, Wola Zarczycka oraz Łętownia, położonych na terenie Gminy Nowa Sarzyna

Termin składania ofert upływa z dniem 2024-06-11 o godz. 10:00

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top