Turystyka

Nowe połączenie lotnicze Szczecin – Rzeszów. Ceny biletów od 99 zł za lot w jedną stronę

połączenie lotnicze rzeszów szczecin pll lot jakie ceny biletów

Od 16 lipca br. Polskie Linie Lotnicze LOT będą obsługiwały połączenie lotnicze na trasie Szczecin – Rzeszów – poinformowały we wtorek służby prasowe szczecińskiego lotniska.

Samolot Polskich Linii Lotniczych LOT trasę do Rzeszowa pokonywać będzie dwa razy w tygodniu w poniedziałek i czwartek – wynika z informacji lotniska. Ceny biletów zaczynają się od 99 zł za lot w jedną stronę.

„Ogłoszenie połączenia lotniczego do Rzeszowa doskonale wpisuje się w rozwój siatki połączeń, jaki od kilku lat wraz z liniami lotniczymi realizuje Port Lotniczy Szczecin – Goleniów” – powiedział prezes Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów Maciej Dziadosz.

„Dzięki temu połączeniu mieszkańcy Województw Zachodniopomorskiego i Podkarpackiego nie będą skazani na wielogodzinną, bo trwającą prawie 12 godzin podróż pociągiem lub dziesięciogodzinną podróż samochodem” – kontynuował Dziadosz.

Jak dodał, „jesteśmy pewni, że tego lata, poprzez możliwość pokonania tej trasy w zaledwie 80 minut, wiele osób z Województwa Podkarpackiego skusi się na wypoczynek nad naszym pięknym Bałtykiem, a my będziemy mieli możliwość powędrować po dzikich Bieszczadach”.

(PAP)

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top