Praca

TW Metals szuka pracownika. Praca w Rzeszowie na pełny etat

tw metals rzeszów

Praca/Rzeszów. TW Metals to dystrybutor specjalnych metali dla przemysłu lotniczego.

Firma obsługuje partnerów lokalnych oraz firmy z Europy Środkowo-Wschodniej.

Oferta pracy (TW Metals/Rzeszów)

Specjalista ds. obsługi kluczowego klienta

Zakres obowiązków

  • Koordynacja ciągłości dostaw zgodnie z wymaganiami Klienta, w tym poszukiwanie rozwiązań w przypadku braków materiałowych oraz raportowanie braków do Klienta i statusu podjętych działań,
  • Przygotowanie raportów, analiz i rekomendacji w przypisanym obszarze odpowiedzialności
  • Codzienna komunikacja z Klientem, w tym udział w spotkaniach
  • Analiza i optymalizacja procesów wewnętrznych oraz tych po stronie klienta
  • Analiza i przygotowywanie budżetu/ kontrola realizacji
  • Odpowiedzialność za KPI tj. OTD, wartość sprzedaży, zaległości
  • Monitorowanie i raportowanie istotnych zmian w prognozach Klienta
  • Odpowiedzialność za aktualizację i poprawność cen
  • Przygotowywanie ofert dla Klienta – nowe materiały/pakiety materiałów
  • Koordynacja nowych projektów do momentu wprowadzenia materiałów w fazę produkcyjną u Klienta
  • Stała współpraca z działem zakupów, operacyjnym, jakości, finansowym
  • Wsparcie i prowadzenie projektów realizowanych w Dziale Sprzedaży
  • Zapewnienie poprawności i kompletności danych w przypisanym obszarze odpowiedzialności
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2 (codzienna komunikacja z Klientem w języku angielskim)
  • Umiejętności analityczne i bardzo dobra znajomość MS Office (Excel)
  • Zorientowanie na Klienta
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Zdolność do oceny sytuacji i podejmowania decyzji
  • Samodzielność
  • Otwartość i komunikatywność
  • Samodyscyplina i wewnętrzna motywacja do realizowanych zadań.
  • Umiejętność działania pod presją czasu

Mile widziane

  • Znajomość branży lotniczej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie, będącej częścią międzynarodowej korporacji
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe
  • Możliwości rozwoju
  • Dodatkowe benefity – ubezpieczenie na życie, karty multisport, prywatna opieka medyczna

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „TW Metals”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.