Poradnik

Voucher na wakacje jako motywacja do pracy, wyników i osiągnięć

voucher wakacje praca pracownik

Voucher wypoczynkowy to świetna nagroda dla pracowników. Wprowadź w swojej firmie zwyczaj wręczania tego rodzaju podarunków w ramach wyrażenia wdzięczności i zachęty do zwiększenia produktywności.

Co motywuje pracowników?

Kubek kawy? Na 2h. Uścisk dłoni prezesa? Na tydzień. Dofinansowanie do wyjazdu wakacyjnego? Na cały rok. No, przynajmniej na kilka miesięcy przed urlopem. Najlepszym okazaniem szacunku i uznania wobec swoich pracowników, jest nagroda finansowa. Może to być klasyczna premia, lecz fantastyczną, a przy tym bardzo wysoko ocenianą nagrodą są wszelkiego rodzaju dopłaty do wakacji. Niegdyś funkcjonowały one przede wszystkim jako „wczasy pod gruszą”, które przysługiwały wszystkim pracownikom, którzy osiągnęli jakiś staż w firmie np. rok. Dziś coraz większą popularnością cieszą się vouchery wyjazdowe, przyznawane każdemu, albo tylko tym, którzy wyjątkowo przysłużyli się swoimi zasługami.

Wspaniałą motywacją jest wręczanie pracownikom raz w roku takich voucherów na wakacje, opiewających na różne kwoty w zależności od osiągniętych wyników. Kto nie ucieszy się z możliwości spędzenia urlopu w atrakcyjnym miejscu za dodatkowe pieniądze od pracodawcy? Voucher wypoczynkowy to nie tylko motywacja. To także wyraz wdzięczności. Warto rozważyć obdarowanie go nim np. pracownika, który właśnie odchodzi z firmy, lecz ta wiele mu zawdzięcza. Może to być pracownik, który przechodzi na emeryturę. Docenienie lat owocnej współpracy bonem na wyjazd bardzo dobrze świadczy o przedsiębiorstwie oraz osobach, które nim zarządzają.

Voucher wyjazdowy jako atrakcyjny benefit

To także godny uwagi benefit z punktu widzenia przyszłych pracowników. Narosło już wiele żartów na temat ofert pracy, w których jako atuty firmy wymieniane są owocowe czwartki oraz praca w młodym, dynamicznym zespole. Ludzie nie szukają pomarańczy, a dla osób z bogatym doświadczeniem młody zespół może się kojarzyć z brakiem profesjonalizmu. Jeżeli Twoja firma będzie szukać faktycznie wykwalifikowanych osób, które wiedzą, czego chcą, musi się pochwalić troską, wysokim zaangażowaniem w stwarzanie jak najlepszych warunków i organizowanie adekwatnego do wykonywanych obowiązków wynagrodzenia. Pokaż, że doceniasz swój zespół oraz potrafisz się odwdzięczyć za lojalność, skuteczność i efektywność.

Voucher Sun & Snow – dlaczego warto go wybrać?

Szukasz elastycznego vouchera, który nie będzie narzucał ani określonej kwoty, którą musisz na niego przeznaczyć, ani też nie będzie zbyt mocno ograniczał wyboru miejsca, do którego uda się obdarowana nim osoba? Zajrzyj więc na stronę https://sklep.sunandsnow.pl/ i zamów Voucher Sun & Snow. Zadecyduj o wartości zamawianych voucherów. Mogą one posłużyć w celu zapłacenia zaliczki, opłacenia części lub całości pobytu.

Twoi pracownicy będą mogli wybrać spośród jednego z ponad 2400 apartamentów w Polsce. Nie narzucasz im więc, gdzie mają jechać na wypoczynek. Ucieszy to więc zarówno miłośników nadmorskich plaż, fanów górskich widoków, jak i tych, którzy uwielbiają aktywności nad jeziorem, czy mają ochotę zwiedzić miasto, w którym jeszcze nie byli. Zadbaj o swoich pracowników, pokaż im, że są dla Ciebie ważni, a z pewnością zyskasz w ich oczach jako dobry pracodawca.

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top