Inwestycje

W Ustjanowej Górnej powstanie bieżnia i boisko do piłki nożnej

ustjanowa górna boisko bieżnia

Gmina Ustrzyki Dolne ogłosiła przetarg na budowę bieżni i boiska do piłki nożnej w Ustjanowej Górnej.

Ogłoszenie o zamówieniu pojawiło się w dniu dzisiejszym.

Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Budowa ogólnodostępnej infrastruktury sportowej przy Szkole Podstaw  w Ustjanowej Górnej w ramach zadania pn. „Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury sportowej przy Szkole Podstaw w Ustjanowej Górnej”.

Zadanie dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład.

Przedmiotem zamówienia jest budowa bieżni prostej sześciotorowej o długości dystansu 60 metrów. Ponadto należy wykonać boisko do piłki nożnej na nawierzchni z trawy syntetycznej o wymiarach 30×58 metrów.

Wyposażenie bieżni:

Bloki startowe profesjonalne – jako oparcie stóp przy starcie do biegów krótkodystansowych. Urządzenie mocowane do bieżni za pomocą kołków. Blok długości 80 cm, posiada na długości 58 cm skokową regulację rozstawu płytek oparcia stóp co 2,5 cm. Elementy stalowe bloku zabezpieczone ochronnymi powłokami galwanicznymi. Płytki oparcia stóp pokryte gumową wykładziną antypoślizgową.

Boisko do piłki nożnej:

należy wykonać boisko do piłki nożnej na nawierzchni z trawy syntetycznej. Boisko ma pole gry 26 x 54 m oraz strefy wybiegu o szerokości 2 m wokół boiska. Linie o szerokości 10 cm w kolorze białym. Za bramkami należy zamontować piłkochwyty polipropylenowe o wysokości 6 metrów, a wzdłuż boiska o wysokości 4 metrów.

Ponadto należy przenieść w miejsce wyznaczone przez Zamawiającego istniejący na terenie inwestycji plac zabaw.

Termin składania ofert upływa z dniem 2024-06-21 o godz. 12:00

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top