Praca

Firma NIWA szuka pracowników. Praca w Ropczycach

niwa ropczyce
fot. NIWA

Praca/Ropczyce. Działalność firmy NIWA skupia się na profesjonalnym montażu instalacji technologicznych.

Poza tym firma zajmuje się projektowaniem i produkcją zbiorników, aparatów różnego typu oraz prefabrykacji elementów takich jak spooly, skidy, a także wykonujemy montaże mechaniczne.

Oferty pracy (NIWA/Ropczyce)

Pracownik biurowy z językiem niemieckim w Dziale Projektów Zagranicznych

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie korespondencji z zagranicznymi klientami, urzędami,
  • Organizowanie formalności związanych z oddelegowaniem pracowników za granicę (A1, Limosa itp),
  • Bieżąca obsługa biura projektów zagranicznych,
  • Organizowanie zakwaterowań pracowników za granicą,
  • Budowanie długofalowych relacji z obsługiwanymi klientami i dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • Tłumaczenie dokumentacji,
  • Wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji technicznej,
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy oraz firmami współpracującymi,
  • Sporządzanie raportów.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • Dobra znajomość MS Office w szczególności Excel
  • Łatwość w nawiązywaniu, budowaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • Umiejętność organizowania pracy własnej oraz pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie, pracowitość
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość drugiego języka obcego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Ambitną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach,
  • Szkolenia umożliwiające poszerzanie wiedzy,
  • Przygotowany specjalnie dla ciebie program wdrożeniowy, który pomoże Ci odnaleźć się na nowym stanowisku,
  • Przyjazną atmosferę i spotkania integracyjne,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Benefity do wybory: opieka medyczna, karta lunchowa
  • Pyszną kawę i darmowy parking.

Technolog

  • Nadzór nad aktualnością i poprawnością dokumentacji technicznej zbiorników, urządzeń i konstrukcji,
  • Przygotowanie zapotrzebowań na materiały,
  • Przygotowanie dokumentacji technologicznej,
  • Tworzenie programów CNC na wypalarkę plazmową,
  • Ścisła współpraca z przełożonymi oraz innymi działami firmy,
  • Przestrzeganie zasad i procedur zintegrowanego systemu jakości 9001, 14001 oraz 45001,
  • Nadzór techniczny nad projektem podczas trwania produkcji,
  • Organizacja i nadzór nad dostawą do klienta.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – techniczne,
  • Znajomość oprogramowania CAD (Draftsight) oraz Pakietu Office,
  • Prawo jazdy Kat. B.
  • Samodzielność, kreatywność oraz zdolność analitycznego myślenia,
  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność efektywnego działania i podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Znajomość oprogramowania Autodesk Inventor.

  • Benefity do wyboru: opieka medyczna, karta lunchowa,

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „NIWA”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.