Poradnik

Jak powinny wyglądać zaproszenia ślubne?

ślub zaproszenie wesele

Zapraszanie gości na ślub powinno mieć uroczysty i elegancki charakter. W ten sposób okazujemy szacunek osobom, z którymi wspólnie chcielibyśmy przeżyć ten wyjątkowy dzień swojego życia. Nieodzowne w tym procesie są personalizowane zaproszenia ślubne (sprawdź je na stronie Amelia-Wedding.pl). Zakup zaproszeń ślubnych, czyli jednego z najważniejszych elementów papeterii ślubnej jest jedną z pierwszych czynności, którą wykonuje przyszła młoda para. Wynika to oczywiście z prostego faktu — gości na ślub zapraszamy zazwyczaj z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Co jest ważne w projekcie zaproszeń ślubnych?

Zaproszenia Ślubne od Amelia-Wedding.pl

Zaproszenia na ślub można podzielić na dwa rodzaje: gotowe, już wydrukowane oraz personalizowane, robione na indywidualne zamówienie. Nas interesują oczywiście te drugie, w których każdy element może być zaprojektowany pod dyktando młodej pary. Zamówienie zaproszeń ślubnych w firmie Amelia-Wedding.pl jest bardzo szybkie i wygodne i może być realizowane online. Wystarczy wejść na naszą stronę i wybrać odpowiadający wzór i projekt, a następnie zmodyfikować treść. Jeśli i wy chcecie zamówić zaproszenia ślubne, warto zwrócić uwagę na kilka faktów.

Zaproszenia rozkładane

W zdecydowanej większości przypadków mamy do czynienia z zaproszeniami rozkładanymi, co pozwala zmieścić w nich większą ilość informacji. Jest to polecany wybór dla większości osób. Pierwsza strona zaproszenia ślubnego stanowi nieomal okładkę, a główna treść znajduje się na stronach wewnętrznych.

Zaproszenia nierozkładane

Mają postać biletu wizytowego, są tańsze w produkcji, ale zapewniają mniejszą ilość miejsca na umieszczenie cennych informacji o wydarzeniu. Są stosowane rzadziej niż zaproszenia rozkładane.

Koperta na zaproszenie ślubne

Wręczanie zaproszeń ślubnych zawsze powinno się odbywać w kopercie. Starannie umieszczone wewnątrz zaproszenie, powinno mieć zaklejoną kopertę, na pierwszej stronie opisanej imieniem / imionami i nazwiskiem osób, które zapraszamy. Jak trzymać wymarzone zaproszenia ślubne podczas ich wręczania? Najlepiej oburącz, przodem koperty skierowanym ku górze.

Czym się różnią tanie zaproszenia ślubne od tych z Amelia-Wedding.pl?

Zaproszenia Ślubne od Amelia-Wedding.pl

Wiele osób zadaje sobie pytania, czy warto inwestować w personalizowane, wyjątkowe zaproszenia ślubne, skoro kwiaciarnie i inne sklepy mają pod dostatkiem gotowych zaproszeń na ślub, które można zakupić od ręki. Otóż jest wiele różnic pomiędzy nimi, poniżej przedstawiamy te najważniejsze.

Projekt zaproszeń ślubnych

Już na pierwszy rzut oka można zauważyć różnice pomiędzy zaproszeniami na zamówienie a tymi gotowymi. Dopracowane projekty zaproszeń Amelia-Wedding.pl można obejrzeć na stronie https://amelia-wedding.pl/zaproszenia-slubne/. Zachwycająca kolorystyka, artystyczny kunszt wyróżniający każdy z projektów, a także bardzo elegancka forma. To najładniejsza zaproszenia ślubne na rynku, niedoścignione przez gotowce ze sklepów.

Personalizowane zaproszenia ślubne

Najładniejsze zaproszenia ślubne to te personalizowane. Co to znaczy? Że każde z nich zostało wykonane z uwzględnieniem potrzeb młodej pary. Znajdują się na nich wydrukowane imiona, nazwiska, miejsce ślubu i zabawy weselnej, a także szereg innych przydatnych rzecz. Nie ma potrzeby uzupełniania ich długopisem, co znacząco podnosi prestiż takiego zaproszenia.

Oryginalne zaproszenia weselne

Wasze wesele powinno być jedyne, wyjątkowe, niepowtarzalne. Dokładnie takie samo jak suknia panny młodej. Czy w takie oczekiwania wpisują się produkowane na masową skalę, gotowe zaproszenia ślubne? Oczywiście, że nie. Tylko personalizowane, drukowane na indywidualne zamówienia zaproszenia będą spełniać najbardziej wyrafinowane oczekiwania, stając się czymś, co od początku wyróżnia imprezę, którą organizujecie i stanie się waszą wizytówką. O ładnych zaproszeniach na przyjęcie weselne goście chętnie ze sobą rozmawiają, wymieniając się uwagami, spostrzeżeniami i opiniami na ich, a także Wasz temat.

Jak poprawnie wręczać zaproszenia ślubne?

W naszej ofercie znajdziecie najróżniejsze zaproszenia ślubne, dostępne w wielu kolorach, formatach i rodzajach materiałów, z których są wykonane. Jednak nawet najlepsza cena zaproszeń ślubnych, najładniejszy projekt czy najciekawsze życzenia nie zastąpią dobrych manier, które powinny towarzyszyć ich wręczaniu. Czego unikać, a co jest wskazane, kiedy wręczamy lub zamawiamy zaproszenie ślubne?

  • Wspólne wręczanie zaproszeń — wskazane jest, aby wspólnie zapraszać gości na wesele, nie robiąc tego w pojedynkę, chyba że są ku temu ważne powody, np. choroba itp. Wizyta w sprawie zaproszenia na ślub powinna być wcześniej zapowiedziana i oczywiście potwierdzona.
  • Oczekiwania prezentowe — chcielibyście w jakiś sposób poinformować gości, że wolicie prezent w postaci koperty niż materialnych przedmiotów? Jest wiele opinii na ten temat, ale to Wy musicie zdecydować czy i w jakiej ewentualnie formie to zrobić. Jedna z nich to wybór zaproszeń ślubnych z naszej kolekcji, w której znajdują się wierszyki dla gości, sugerujące wasze oczekiwania.

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top