Potentat w branży budowlanej (Eurovia) szuka pracownika. Praca w Rzeszowie

eurovia praca podkarpackie

Praca. Eurovia jest międzynarodowym liderem w zakresie budownictwa drogowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych.

Jest częścią Grupy VINCI – jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Oferta pracy (Eurovia/Rzeszów)

Inżynier budowy iTWO

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • prowadzenie rozliczeń budów w iTWO,
  • rozliczanie PDW,
  • Przygotowywanie dokumentów sprzedaży i dokumentacji rozliczeniowej
  • aktualizacja kosztów budów,
  • przygotowywanie raportów w systemie,
  • zamówienia materiałów zgodnie z procedurami wewnętrznymi,
  • przygotowanie dokumentacji realizacyjnej

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie budownictwa drogowego lub posiadanie tytułu zawodowego technika budownictwa
  • Znajomość programu ITWO
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
  • Pracę w której będziesz współtworzyć ciekawe projekty, a ich realizacja i efekt końcowy sprawią, że będziesz dumny z tego co robisz
  • Pracę w organizacji, która przekłada ponad wszystko dbałość o środowisko oraz bezpieczeństwo
  • Program poleceń pracowniczych
  • Szeroki wybór benefitów w programie kafeteryjnym: opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina, bony do sklepów i wiele innych
  • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
  • Dofinansowanie do wypoczynku w ramach ZFŚS
  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne
  • wyprawka dla dziecka

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Eurovia”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.