Poradnik

Pożyczki gotówkowe online – jak działają?

pożyczka gotówkowa pko bp

Pożyczka online jest dogodnym rozwiązaniem, które powstało z myślą o osobach potrzebujących gotówki jak najszybciej. Zaciągnięcie zobowiązania przez internet pozwala ominąć formalności, których wymaga wizyta w placówce stacjonarnej. Taka pożyczka pozwala też zaoszczędzić czas. Jak to działa? Sprawdzamy, na czym polega pożyczka online w PKO BP.

Pożyczka gotówkowa przez internet – co to jest?

Pożyczka online jest szybką i łatwą opcją zdobycia gotówki. Z tego rozwiązania chętnie korzystają osoby, które potrzebują zastrzyku gotówki lub, których oszczędności nie wystarczą na pokrycie nieprzewidzianego wydatku. Taka forma kredytu cieszy się dużym zainteresowanie, ponieważ banki zazwyczaj udzielają pożyczki gotówkowe online bez wielu formalności. Kto może skorzystać z tej oferty? Sprawdź pożyczkę gotówkową online w PKO BP i zobacz, jakie warunki musisz spełnić, by ją otrzymać.

Kto może wziąć pożyczkę online?

W PKO Banku Polskim pożyczka online jest dostępna dla klientów banku, ale nie tylko. W pierwszym przypadku wystarczy skorzystać z serwisu iPKO lub aplikacji IKO. Po złożeniu wniosku w ten sposób pieniądze można otrzymać nawet w 30 sekund od chwili zaakceptowania umowy. W drugim przypadku należy złożyć wniosek za pośrednictwem strony internetowej banku oraz potwierdzić tożsamość przelewem na 1 zł. Osoby, które nie korzystają z produktów PKO BP, mogą starać się o pożyczkę online w kwocie do 6700 zł.

Z prawnego punktu widzenia o pożyczkę może wnioskować osoba, która ukończyła  18 lat oraz posiada zdolność kredytową. Bank akceptuje szeroki zakres źródeł dochodów, w tym umowę o pracę, umowy cywilnoprawne czy dochody z działalności gospodarczej. Wystarczy przedstawić wyciąg z konta lub odpowiednią deklarację podatkową. W niektórych przypadkach nie jest potrzebny żaden dokument – wystarczy oświadczenie wnioskującego o otrzymywanych dochodach.

Jak działa pożyczka online w PKO Banku Polskim?

Oferowana przez PKO BP pożyczka gotówkowa przez internet ma wiele zalet. To między innymi niewielkie koszty (czasami wnioskujący może liczyć na 0 zł prowizji), czas oczekiwania na pieniądze wynoszący nawet 30 sekund, czy możliwość złożenia wniosku całkowicie online. Jeśli jesteś klientem banku PKO BP, możesz uzyskać od 1500 do 300 000 złotych rozłożonych na maksymalnie 96 rat. Pożyczkobiorca może skorzystać z dobrowolnego ubezpieczenia, które zabezpiecza na wypadek trudnych sytuacji losowych.

Co ważne, otrzymane od banku środki mogą być przeznaczone na dowolny cel, taki jak samochód, wakacje czy remont. Na stronie PKO BP znajduje się kalkulator pożyczki gotówkowej, który pozwala na wykonanie symulacji raty dla potrzebnej kwoty pożyczki w zależności od wybranych warunków. Te orientacyjne dane ułatwiają podjęcie decyzji o złożeniu wniosku. W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości warto skontaktować się z doradcą banku w oddziale lub infolinii.

Materiał promocyjny

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top