Praca

Praca w Głuchowie pod Łańcutem. Bispol szuka pracowników

bispol łańcut głuchów praca

Praca/Łańcut. Bispol to działająca na rynku od ponad 30 lat firma rodzinna, dostarczająca wyroby parafinowane na cały świat.

Obecnie spółka rozszerza swoją działalność o produkcję kosmetyków w nowo wybudowanej fabryce.

Oferty pracy (Bispol/Łańcut)

Specjalista ds. kontrolingu

Zakres obowiązków

  • sporządzanie analiz oraz raportów finansowych i produkcyjnych
  • przeprowadzanie analiz rentowności produktów, kanałów dystrybucji, klientów
  • wykonywanie kalkulacji, m. in. wyznaczanie cen ewidencyjnych, wyliczanie rezerw
  • wspomaganie przeprowadzania analiz procesów produkcyjnych na podstawie danych
  • tworzenie prognoz i symulacji ułatwiających planowanie i zarządzanie procesami operacyjnymi

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku Matematyka, Ekonomia lub pokrewne
  • wiedzę i doświadczenie z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej – mile widziane w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobrą znajomość MS Excel – mile widziane Power BI, Power Query
  • umiejętność analizy danych i systemowego myślenia
  • cechy, takie jak: samodzielność, dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie

To oferujemy

  • samodzielną, ciekawą i pełną wyzwań pracę pozwalającą na realizację ambitnych celów
  • wsparcie we wdrożeniu w obowiązki współpracując z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem
  • szansę na rozwój kompetencji poprzez specjalistyczne szkolenia finansowane przez firmę
  • możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów
  • możliwość skorzystania z systemu kafeteryjnego spośród oferowanych świadczeń socjalnych, m. in. basen, korty tenisowe, spotkania integracyjne

Product Manager

  • zgłaszanie koncepcji nowych produktów kosmetycznych i parafinowych oraz udoskonalanie produktów już istniejących
  • realizowanie projektów produktowych oraz koordynowanie procesu ich wdrożenia
  • monitorowanie sytuacji rynkowej, trendów oraz działań konkurencji
  • zbieranie informacji o potrzebach klientów, analiza danych i wyciąganie wniosków
  • współpraca przy kreowaniu strategii sprzedaży produktu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w obszarze zarządzania lub marketingu
  • wiedzę z zakresu marketingu i trendów, komunikatywną znajomość j. angielskiego
  • min. 2-letnie doświadczenie w zakresie kreowania i wdrażania nowych produktów
  • cechy: samodzielność, kreatywność i przedsiębiorczość w podejmowanych działaniach
  • umiejętność zarządzania projektami, nastawienie na cel oraz silną orientację biznesową

  • możliwość czynnego uczestnictwa w procesie uruchamiania produkcji kosmetyków
  • udział w ciekawych projektach wdrażania produktów kosmetycznych i parafinowych
  • szansę rozwoju kompetencji poprzez specjalistyczne szkolenia finansowane przez firmę

Na powyższe stanowiska pracy możesz aplikować na stronie firmy Bispol – bispol.pl