Praca

Praca w Rzeszowie. Producent lodów Koral szuka pracownika

lody koral praca rzeszów

Praca. Firma Koral jest największym w Polsce producentem lodów.

Na rynku funkcjonuje od 1979 roku.

Oferta pracy (Koral/Rzeszów)

Kierownik Operacyjny

Zakres obowiązków

  • zarządzanie procesami logistycznymi w organizacji (biuro obsługi Klienta, transport, gospodarka magazynowa, łańcuch dostaw, Operatorzy logistyczni),
  • utrzymanie ścisłej współpracy z działem handlowym i własnymi zakładami produkcyjnymi,
  • zarządzanie i optymalizacja działań w całym podległym obszarze,
  • optymalizacja kosztów logistycznych,
  • utrzymanie poziomu realizacji kluczowych wskaźników efektywności dla podległych obszarów oraz nadzór nad realizacją KPI,
  • współpraca z Zarządem w definiowaniu długofalowej strategii rozwoju powierzonego obszaru, zarządzanie z wykorzystaniem celów okresowych,
  • wspieranie podległych pracowników, definiowanie standardów pracy, motywowanie, monitorowanie i rozliczanie efektów pracy podległych pracowników,
  • nastawienie na ciągłe doskonalenie procesów,
  • zarządzanie politykami i procedurami z podległego obszaru – podejmowanie działań w celu uzyskiwania lepszej organizacji i efektywności w działaniach,
  • aktywny udział w procesach inwestycyjnych w obszarze logistyki,
  • planowanie oraz nadzorowanie założeń budżetowych,
  • ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji.

Wymagania

  • co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe w branży logistycznej na różnych stanowiskach,
  • co najmniej 1 rok na stanowisku kierowniczym w obszarze logistyki,
  • doświadczenie w branży FMGC będzie dodatkowym atutem,
  • praktyczna wiedza z zakresu optymalizacji procesów i kosztów prowadzonej działalności,
  • praktyczna wiedza analityczna,
  • doświadczenie w zarządzaniu, motywowaniu i rozwoju podległego zespołu,
  • umiejętność rozumienia problemów związanych z logistyką produktów spożywczych z uwzględnieniem towarów wymagających obsługi w kontrolowanych temperaturach,
  • doświadczenia w budowaniu długofalowych relacji biznesowych oraz współpracy z osobami z różnych poziomów i obszarów organizacji w tym z Operatorami logistycznymi,
  • zdolności strategicznego myślenia,
  • doświadczenie w pracy przy modelowaniu procesów biznesowych,
  • wykształcenie wyższe – ekonomiczne lub techniczne,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych oraz pracy w dynamicznym środowisku,
  • podzielność uwagi, motywację do pracy, kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • umiejętność w zakresie efektywnego ustalania priorytetów i orientacji na cel.

Oferta

  • pracę w polskiej firmie, prężnie rozwijającej się, będącej liderem w swojej branży,
  • pracę z zespołem kreatywnych pasjonatów, nastawionych na osiąganie sukcesów,
  • udział w budowaniu nowoczesnej organizacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z uwzględnieniem systemu premiowania opartego na celach i wskaźnikach,
  • współpracę opartą na dowolnych typach umowy,
  • miejsce pracy Rzeszów.

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Koral”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.