Poradnik

RIDEX REMAN czyli regeneracja części samochodowych

regeneracja części samochód naprawa odnawianie

W ubiegłym roku firma RIDEX, która jest jednym z większych producentów części samochodowych zaprezentowała swoją nową markę RIDEX REMAN. Nowa marka to jednocześnie nowa linia produktów. Są nimi wysokiej jakości zregenerowane części samochodowe renomowanych marek. W ten sposób w ciągu 4 lat działalności firma poszerzyła swój asortyment o 19,5 tys. produktów.

W katalogu można znaleźć 122 pozycje różnych zregenerowanych części samochodowych, jak np. wtryskiwacze paliwa z dyszami, pompy wtryskowe, czy wymuszone układy dolotowe – w szczególności turbosprężarki i sprężarki doładowujące.

Regeneracja części samochodowych: Jak to się robi

Odnowa obejmuje takie fazy, jak: mycie roztworem wodorowęglanu, czyszczenie ultradźwiękowe, piaskowanie, defektoskopia magnetyczna oraz wymiana wszystkich wadliwych elementów.

Części odnawiane są w najnowocześniejszej fabryce w Europie, a wszystkie odcinki i procesy regeneracji są nadzorowane i zatwierdzane przez producentów tych części. To sprawia, że komponenty RIDEX REMAN zachowują wysoką jakość, właściwe parametry oraz design.

Wszystkie produkty testowane są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. I wszystkie są wykonywane zgodnie z europejskimi normami jakości i bezpieczeństwa.

Zalety produktów RIDEX REMAN

Do regeneracji części samochodowych używane są tylko nowe lub nadające się do użytku komponenty używane. Ich zaletą jest również cena. Są o 30 procent tańsze od nowych produktów. Produkty RIDEX REMAN umożliwiają naprawę samochodu dużo niższym kosztem.

Nie bez znaczenia jest też ekologia. Odnawiając metalowe elementy, firma zużywa do 80 procent mniej zasobów, niż przy produkcji nowych. Dzięki temu oszczędność energii wynosi 85 000 MW•h. Poza tym w dużym stopniu zmniejszają się szkodliwe emisje do środowiska naturalnego.

Okres gwarancji na regenerowane części samochodowe jest taki sam jak na części nowe. Obejmuje 2 lata.

Ridex GmbH to europejska firma założona w 2016 roku, specjalizująca się w produkcji i sprzedaży części samochodowych. Firma posiada 6 magazynów w Europie i zatrudnia 150 pracowników.

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top